Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΕΦΚΑ και εισφορές


deadlock_gr

Recommended Posts

18 ώρες πριν, ikaros13 said:

 

Δευτερον, δεν έχει βγει κανένα ειδοποιητήριο ακόμη και για τις αναδρομικά δόσεις σωστά; 

αν εννοεις την εκκαθαριση του 2007 τοτε μην περιμενεις αλλο ειδοποιητηριο. Αυτο που βγηκε αρχες Μαϊου εχει ολες δοσεις με τις αντιστοιχες ημερομηνιες.

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, MoonLooP said:

αν εννοεις την εκκαθαριση του 2007 τοτε μην περιμενεις αλλο ειδοποιητηριο. Αυτο που βγηκε αρχες Μαϊου εχει ολες δοσεις με τις αντιστοιχες ημερομηνιες.

Θέλω να πω δεν δείχνει κάποια ειδοποίηση στην κεντρική σελίδα ούτε για τα τρέχοντα ούτε για την δόση.. Λογικά δεν θα πρέπει να βγαίνει κάθε φορα; Και πες η δόση είναι καθορισμένη τα τρέχοντα; Πάνε παράταση; 

Link to comment
Share on other sites

η κεντρικη σελίδα ειναι η "μια ματια"?????

αν ναι σε μενα βγαζει ακομη την πρωτη δοση αναδρομικων και τον Απριλιο για τα τρεχοντα.

Link to comment
Share on other sites

Tα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου....Δε μπορώ να καταλάβω απο τη στιγμή που το φιξάραν το σύστημα

για πιο λόγο έχει 25 ο μήνας και ειδοποιητήρια πουθενά...

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, laxanos said:

....Δε μπορώ να καταλάβω ....

Η προσπαθεια σου να κατανοησεις ενα συστημα που προφανως εχει υλοποιηθει απο ατομα που δεν εχουν επαφη με το ζητημα, ανταποκρίνεται μονο σε εισπρακτικους σκοπους κλπ κλπ είναι ματαιη.

μην χαλιεσαι αλλο  με το να προσπαθεις να κατανοησεις ενα συστημα υπο το πρισμα του ασφαλισμένου οταν αυτο εχει υλοποιηθει μονο για την αυτοεξυπηρετηση του (εισπραξη οφειλων).

Link to comment
Share on other sites

Συνάδερφε, σωστά τα όσα λές. Αλλα εδω μιλάμε πλέον για μετρημένα κουκιά. Δλδ δε νομίζω οτι γίνεται κατι περισσότερο απο τη χρήση ενός βρόγχου

που τροποποιεί απλά την ημερομηνία στα ειδοποιητήρια. 

Link to comment
Share on other sites

στο ξαναλεω... μιλας λογικα και υπο το πρισμα ενος σκεπτομενου ανθρωπου(-ασφαλισμενου).

μην υποθετεις τα αντιστοιχα για τους αλλους και ειδικα τους "απεναντι συνομιλητες"

.... δυστυχως οπως θα εχεις διαπιστωσει και μονος σου στις περισσοτερες των περιπτωσεων το επιπεδο δεν ανταποκρινεται....

 

απλα δεν.....

Link to comment
Share on other sites

Άρα πηγαίνουμε στα κουτουρού. Κρατάει ο καθένας τον μοναδικό του κωδικό πληρωμής και στο τέλος κάθε μήνα βάζει αυτά που έβαλε στον προηγούμενο κτλ μεχρι να του στείλουν ειδοποίηση για κάτι άλλο.. Ωραία αν είναι να κλείσουν και τη σελίδα να μην βλέπουμε αν βγήκε ειδοποιητήριο η ποτέ θα βγει.. Και περιμένετε να λειτουργήσει έτσι το σύστημα 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις φάνηκε και το και το ειδοποιητήριο του Μαΐου προς το παρόν στο ιστορικό εισφορών και στις οφειλές με εμπρόθεσμη πληρωμή έως 30/6. Ακόμη δεν έχει εμφανισθεί ως ειδοποιητήριο όπως και δεν έχει εμφανισθεί και η 2η δόση στις οφειλές.

Edited by georgegaleos
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

τι βλακείες κάνουν, εμένα μου δείχνει οτι χρωστάω το προηγούμενο κι έχω μπροστά μου και την απόδειξη πληρωμής από τις 8/6 νταξ δεν παλεύονται οι τύποι, ας το κλείσουν 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.