Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Οι προσφορές που έλαβε το ΤΕΕ για εγκατάσταση POS για μηχανικούς από τις τράπεζες


Engineer

Recommended Posts

Τσάμπα για όλη την διάρκεια της σύμβασης που έκανες ή μετά από ένα π.χ. έτος έχει χρέωση. Είσαι σίγουρος ότι δεν αναφέρει κάτι τέτοιο στην σύμβαση?

Link to comment
Share on other sites

Για τον πρώτο χρόνο είναι δωρεάν. Μετά υπό προϋποθέσεις είναι δωρεάν αλλά σε ενημερώνουν αν θες να συνεχίσεις την συνεργασία, οπότε αναλόγως την περίπτωση πράττεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα τσάμπα (μόνο προμήθεια 1.20% σε κάθε συναλλαγή) από eurobank λόγω σχέσης με την τράπεζα.

Κατα τα άλλα εκτιμώ ότι όλη τη χρονιά ζήτημα να το χρησιμοποιήσω 1-2 φορές..

Επίσης ασχέτως ότι το πήρα συμφωνώ με myri 100%

εγω που ειμαι πελατης στην eurobank και τους ρωτησα πριν καμια βδομαδα, μετα το 1ο χρονο που ειναι δωρεαν περνας σε ενοικιο και πληρωνεις καπου 10ε/μηνα αν θυμαμε καλα. οποτε για μας που δεν θελουμε να το χρησιμοποιουμε δεν συμφερει

Link to comment
Share on other sites

Το κράτος πώς θα διαπιστώσει εάν κάποιος έχει στη διάθεσή του τέτοιο μηχάνημα?

φανταζομαι με με την on-line συνδεση του καπως θα ελεγχει.

Link to comment
Share on other sites

georgegaleos

χαράς στο κουράγιο σου για το πινακάκι . ευχαριστούμαι πολύ!

 

Να επισημάνω πως η αττική με 10.000 ευρώ καταθέσεις σου κάνει δώρο και το δεύτερο και το τρίτο χρόνο χρήσης κτλ.

 

Τώρα μπορείτε να πέσετε να με φάτε και να κλάψετε με λυγμούς ότι ποιος έχει 10.000 σήμερον ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

... είσαι και γείτονας ... δεν επιτρέπεται να λες τέτοια .... έλαααα πες μας το μυστικό σου !!!! :grin:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.