Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Απόφαση ΤΕΕ: Δημιουργείται Μητρώο εγγραφών Μηχανικών ΤΕΙ


BAS

Recommended Posts

αφου στο τέλος όλοι θα δωσουν εξετασεις στο εμπ για να αναγνωριστουν αρα ποιο το νοημα της συζητησης.

του τει ειναι πτυχιουχος

του αει διπλωματουχος οποτε του τει  ο μηχανικος δεν θα εχει ποτε τα επαγγελματικα δικαιωματα του μηχ του αει

τελος.

ΣτοΤΕΕ εννοείς? ποιο εμπ.. Το εμπ δεν εχει κανενα δικαιωμα εξετάσεων αγαπητε..

Επίσης το τελος και το ποτε όχι εδω ... Ηρεμα :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 362
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οπότε, με την εξίσωση ΑΕΙ και ΤΕΙ πόσους αποφοίτους μηχανικούς, κατά κλάδο, θα παράγει η βαρια βιομηχανία "Δημόσια και Δωρεάν Παιδεία" της Ψωροκώστενας κάθε χρόνο;

 

Απορία: με πόσα μπαλτομόρια χορταίνει σήμερα ένας μηχανικός;

 

ΥΓ: Μην σπρώχνεστε, όλοι θα πληρώσετε ταμεία.

Link to comment
Share on other sites

  Δεν υπάρχει εξίσωση ΑΕΙ ΤΕΙ γιατί γράφονται ανακρίβειες και γίνονται συγκρίσεις των τεχνικών επαγγελμάτων με τα ιατρικά και τα παραϊατρικά επαγγέλματα δεν μπορώ να το καταλάβω. Να είστε περισσότερο πρόσεκτικοί όλοι στο ότι γράφετε εδώ μέσα(και εγώ μαζί) γιατί υπάρχουν αναγνώστες μη μηχανικοί και δημιουργούνται εσφαλμένες εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Eξισωση ΑΕΙ-ΤΕΙ υπάρχει απο το 2001 ... Τώρα την είδατε.? Διακοπές στην μαδαγασκάρη κάνατε?

Επίσης είπαμε δεκτό σαν πρώτο βήμα αφου ρυθμιστουν κάποιες παραμέτροι όπως επαγγελματικά, ασφάλιση, απαιτήσεις και πολλά άλλα.

Δουνε και λαβειν ειναι η ιστορία

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Συνάδελφος εδώ παρέθεσε κάποια παλαιότερη πρόταση του ΤΕΕ για τα Ε.Δ., η οποία είναι τουλάχιστον καταστροφική για τους περισσότερους από εμάς!

Link to comment
Share on other sites

Αν δείτε θέλουν να το κάνουν όπως με τα των ενεργειακών επιθεωρητων... Κλίμακα Γ και αν.... Ας μας λέγανε τουλάχιστον μεταπτυχιακό και φουλ δικαιώματα πάρα έτσι...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι αγόρι μου ότι πεις...Ντάξ νταξ ...

Εγώ δεν ξέρω γιατι ,θές να το πείς μ@@ακια  θες εμπειρία, αφήνω τις πράξεις μου να μιλήσουν..

Σε ευχαριστώ πάντως που μου απευθυνεις το λόγο...Σε ενα ταπεινό Ασπαιτιανο..

Ηδη τα λόγια σου δείχνουν την εικόνα σου.. Δόξα το θεο είσαι στο ολοένα και πιο μικρό κλειστό κλαμπ..

Ποιες πράξεις να μιλήσουν ?Να τις δούμε. η ΑΣΠΑΙΤΕ δηλαδή Τμήμα Εκπαιδευτικών Πολιτικών Μηχανικών της ΑΣΠΑΙΤΕ παρέχει δικαίωμα διδασκαλίας στην ειδικότητα στη Β/θμια Εκπαίδευση κανε ένα μεταπτυχιακό  να γίνεις καλύτερος δάσκαλος στα ΤΕΧΝΙΚΑ ΛΥΚΕΙΑ. Οι γνώσεις και οι σπουδές  δεν είναι αποτέλεσμα συνδικαλιστών.  το Δόξα το θεο είσαι στο ολοένα και πιο μικρό κλειστό κλαμπ..δεν ξέρω τι ακριβώς θέλεις να πείς? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς έχω τελειώσει, τελειώνω το μεταπτυχιακό και είμαι ηλεκτρολογος μηχανικός παρεπιπτοντως φίλε μου...

Συνδικαλιστης εγώ? Γελαω φίλε μου πες και άλλΑ..

Να είσαι καλα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.