Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[ΑΡΘΡΟ 083 - Ν. 4495/17] Απαίτηση έκδοσης Βεβαίωσης Μηχανικού


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα παντως η συμβολαιογραφος μου ζητησε καινουριες βεβαιώσεις παρόλες τις διαμαρτυριες μου... Ασε που δεν μπορεις να επιλεξεις για αδομητο οτι δεν εχει αδεια... κλαιω

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί παρακάτω, αλλά για αδόμητο βάζεις ναι στην οικοδομική άδεια και αριθμός άδειας πχ 0 (μηδέν). Έπειτα προχωράς κανονικά και επιλέγεις αδόμητο. Έχει ακόμη πολλά προβλήματα το σύστημα! Την απάντηση μου την έδωσαν στις 10 Νοέμβρη από το ΤΕΕ. Κι έτσι έβγαλα την βεβαίωση.!!! Μα δεν είναι αστείο;;;;;

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Όλα αστεία είναι πλέον.. Και ο νόμος και το σύστημα έτσι όπως δουλεύει και όλα..

Edited by Pavlos33
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει απαντηθεί παρακάτω, αλλά για αδόμητο βάζεις ναι στην οικοδομική άδεια και αριθμός άδειας πχ 0 (μηδέν). Έπειτα προχωράς κανονικά και επιλέγεις αδόμητο. Έχει ακόμη πολλά προβλήματα το σύστημα! Την απάντηση μου την έδωσαν στις 10 Νοέμβρη από το ΤΕΕ. Κι έτσι έβγαλα την βεβαίωση.!!! Μα δεν είναι αστείο;;;;;

αμ αφού για τα αδόμητα το ΤΕΕ δεν παίρνει το ανταποδοτικό τι θες να σου κάνει! 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να εκδώσω βεβαίωση νομιμότητας για συμβολαιογραφική πράξη με τον νόμο 4495/17
 
Ευχαριστώ

 

 

Πριν αναρτήσετε οποιοδήποτε μήνυμά σας, χρησιμοποιείστε την "Αναζήτηση" για την ύπαρξη τυχόν όμοιων θεμάτων. Το μήνυμά σας μεταφέρθηκε στο παρόν θέμα.
Παρακαλώ διαβάστε τους Κανόνες Συμμετοχής
Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.