Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

Είναι στα Φάρσαλα στο ΟΤ 103 Αθηνών με Βουλγαροκτόνου; 600 ευρώ για τον ν.4495.

Παράκληση να δίνετε και περιγραφή κανονική για να βοηθάνε και άλλοι που δεν έχουν πρόσβαση σε χάρτη, ευχαριστώ.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

akis73 καλημερα σας, μια βοηθεια θα ηθελα, περιοχη Νεο Ψυχικο, Ο.Τ.:161 μηπως μπορειται να μου βρειτε την Τ.Ζ. (για Ν.4495/17) ;

ευχαριστω

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ωπ, και τωρα?. έχω τρίφατσο. Και στην Δημοκρατίας (την μεγαλύτερη οψη) και στην 25ης Μαρτίου και στην Περγιαλίτου. Τι κάνουμε?

Διόρθωση: Το ακίνητο που ρυθμίζω αυθαιρεσία έχει κυρίως στην Λεωφ. Δημοκρατίας, και μια στενή πρόσοψη προς την οδό 25ης Μαρτίου.

Το ακίνητο δεν βλέπει στην Περγιαλίτου, η πολυκατοικία "βλέπει". Τι τιμή ζώνης να βάλω? :-? η κυριότερη όψη, το μεγαλύτερο πλάτος επί Λεωφ. Δημοκρατίας βρίσκεται.

Edited by Arche
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

akis, καλημερα, τι πιστευεις, οταν εχω προσωπο 25μ επι Δημοκρατιας, και 5 επι 25ης Μαρτιου, κατοπιν πρασιας 5μ, τι νομιζεις οτι πρεπει να βαλω????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντα εξετάζουμε τις προσόψεις της οριζόντιας ιδιοκτησίας που ελέγχουμε και ότι όλης της οικοδομής.

Αν έχεις έστω και 1 εκ πρόσοψη στην 25ης Μαρτίου, θα πάρεις την τιμή ζώνης εκεί δηλ. 1.550.

Η Περιγιαλίτου έχει πιο μικρή τιμή ζώνης, 1.450 οπότε δεν παίρνεις αυτή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.