Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

Καλημέρα και απο εμένα και καλή δύναμη.

Μήπως μπορεί να μου απαντήσει κάποιος τιμή ζώνης εκτός σχεδίου στο Σταλό Ν. Κυδωνίας Δ. Χανίων;

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

11 λεπτά πριν, akis73 said:

Εντός 600, εκτός 550.

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Εγώ θεώρησα 600 και στα Εκτος σαν πιο χαμηλή του παλαιού Δήμου Ν. Κυδωνίας, ενώ έπρεπε με τη χαμηλότερη της Περιφέρειας δηλ 550. Ευχαριστώ και πάλι

Edited by littlejulie
Link to comment
Share on other sites

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, ψάχνω την Τιμή Ζώνης για Δήμο Θεσσαλονίκης, οδός Καρακάση, ακριβώς κάτω από Δελφών.

 

Η συμβολαιογράφος μου είπε σημερινή ΤΖ 1.050 και προηγούμενη 1.300, αλλά βλέπω τα 2 νούμερα δεν ταιριάζουν μεταξύ τους με τους πίνακες πριν/μετά την αναπροσαρμογή!

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, stek said:

Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει, ψάχνω την Τιμή Ζώνης για Δήμο Θεσσαλονίκης, οδός Καρακάση, ακριβώς κάτω από Δελφών.

 

Η συμβολαιογράφος μου είπε σημερινή ΤΖ 1.050 και προηγούμενη 1.300, αλλά βλέπω τα 2 νούμερα δεν ταιριάζουν μεταξύ τους με τους πίνακες πριν/μετά την αναπροσαρμογή!

 

Ευχαριστώ!

Βλέπω στο χάρτη πως η οδος Καρακαση ακριβως κάτω από την οδό Δελφών (μέχρι μια πλατεία που έχει εκεί) είναι στη ζώνη Ι. Δηλαδή 1300 ευρω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.