Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

20 λεπτά πριν, sissy_arch said:

Καλησπέρα και καλό μήνα! Θα μπορούσες να μου πεις τ.ζ. Κέρκης 102 στη Πετρούπολη?ευχαριστώ!!!!

Γειά σου, ΟΤ 414, 1100

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, 

γνωρίζει κανείς Τ.Ζ. για τον οικισμό της Αγίας Παρασκευής Χαλκιδικής;

Ο οικισμός δεν έχει Τ.Ζ., από την ΔΟΥ με ενημέρωσαν ότι η χαμηλότερη του Δήμου είναι 800, ενώ η χαμηλότερη της Π.Ε. Χαλκιδικής είναι 500€...

 

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, kapas2004 said:

Καλημέρα, 

γνωρίζει κανείς Τ.Ζ. για τον οικισμό της Αγίας Παρασκευής Χαλκιδικής;

Ο οικισμός δεν έχει Τ.Ζ., από την ΔΟΥ με ενημέρωσαν ότι η χαμηλότερη του Δήμου είναι 800, ενώ η χαμηλότερη της Π.Ε. Χαλκιδικής είναι 500€...

 

Γειά σου, εντός - εκτός 500Ε.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Μπορείτε να με βοηθήσετε με την τιμή ζώνης στα Λαίικα Καλαμάτας. Όνομα οδού δεν υπάρχει οπότε σας στέλνω συντεταγμένες από το google maps 37.061530, 22.095636

Ένα αρχείο που έχω με Τ.Ζ. Μεσσηνίας μου λέει 700€ συνεπώς 650€ με την αναπροσαρμογή

Ο λογαριασμός της ΔΕΗ λέει 950€ συνεπώς 900€ με την αναπροσαρμογή

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, martha1 said:

παρακαλω ξερει καποιος τη τιμη ζωνης για ακινητο εντος οικισμου Μακυνειας Αντιρριου  Δημου Ναυπακτιας ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑ??

 

Γειά σου, 550 εντός - εκτός.

1 ώρα πριν, DennisTheMenace said:

Καλησπέρα,

Μπορείτε να με βοηθήσετε με την τιμή ζώνης στα Λαίικα Καλαμάτας. Όνομα οδού δεν υπάρχει οπότε σας στέλνω συντεταγμένες από το google maps 37.061530, 22.095636

Ένα αρχείο που έχω με Τ.Ζ. Μεσσηνίας μου λέει 700€ συνεπώς 650€ με την αναπροσαρμογή

Ο λογαριασμός της ΔΕΗ λέει 950€ συνεπώς 900€ με την αναπροσαρμογή

Καλησπέρα, 650Ε αν θες στείλε και συντ/νες ΕΓΣΑ, ο οικισμός έχει 3 ζώνες αν και από ότι βλέπω σε όλες 650Ε είναι...

950Ε είναι η τιμή ζώνης η σημερινή, άρα η ΔΕΗ (παραδόξως) σωστά το έχει περασμένο.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μπορείτε να με βοηθήσετε με την τιμή ζώνης σε εκτός οικισμού γεωτεμάχιο στη Δημοτική Κοινότητα Μουρνιών - Δημοτική Ενότητα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ δήμου ΧΑΝΙΩΝ? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

27 λεπτά πριν, niba said:

Καλησπέρα. Μπορείτε να με βοηθήσετε με την τιμή ζώνης σε εκτός οικισμού γεωτεμάχιο στη Δημοτική Κοινότητα Μουρνιών - Δημοτική Ενότητα ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ δήμου ΧΑΝΙΩΝ? Ευχαριστώ

Για εκτός 550, καλό βράδυ.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.