Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

5 ώρες πριν, klopka said:

Καλημέρα τ.ζ για X 308295 & Y 43806029? Ευχαριστώ!

Κάνε ένα τσεκ την συντ/νη ψ έχει ένα νούμερο παραπάνω.

2 ώρες πριν, curzondax said:

Καλησπέρα, και ευχαριστώ πολύ και εκ των προτέρων. Για το Ίστρον Καλού Χωριού Λασιθίου της 20/1/2016 είναι 800€ λόγω αλλαγής από 850 του 2007 με το ΦΕΚ48/Β/20.01.2016?

Αν και είναι οικισμός εντός ΑΠΑΑ 800 βγάζει παντού, οπότε ναι 800.

1 ώρα πριν, gtkarch said:

Καλησπέρα. Δε ρωτάω εάν μπορεί κάποιος, διότι ο "κάποιος"  είναι σχεδόν πάντα ο Akis73. Επομένως, αγαπητέ Aκis73, μπορείς να μου πεις Τ.Ζ. για οδό Ψυχάρη στο Δήμο Αθηναίων στα σύνορα με το Δήμο Γαλατσίου;

Υ.Γ. Ψυχάρη αρ. 46.

Με σκλαβώνεις, 1200.

Edited by akis73
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

κ.κ. Ακη μας!!! Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο φίλε μου. Αν θες μου λες μια τ.Ζ. οδοί Σαουνάτσου και Κολοκοτρώνη και Καποδιστρίου περιβάλλουν το Ο.Τ. δεν θυμάμαι ποιάς ημερομηνίας θέλω, για δηλωση Ν.4495/17 που έφερα από 4178 θα ήθελα Ακη μου.. !!

Edited by Arche
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Άκη...

Η Νέα Μαγνησία Θεσσαλονίκης είχε Τ.Ζ. 650 (για το Ν.4178) και σήμερα 600 (για το Ν.4495)? π.χ. διεύθυνση Καραβαγγέλη.

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Arche said:

κ.κ. Ακη μας!!! Καλημέρα σας και καλό Σαββατοκύριακο φίλε μου. Αν θες μου λες μια τ.Ζ. οδοί Σαουνάτσου και Κολοκοτρώνη και Καποδιστρίου περιβάλλουν το Ο.Τ. δεν θυμάμαι ποιάς ημερομηνίας θέλω, για δηλωση Ν.4495/17 που έφερα από 4178 θα ήθελα Ακη μου.. !!

Γειά σου Χάρη, οδό Σαουνάτσου έχει στο Ρέθυμνο Κρήτης, αν είναι Αθήνα σε ποια περιοχή βρίσκεται;

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, HAROUL said:

Καλημέρα Άκη...

Η Νέα Μαγνησία Θεσσαλονίκης είχε Τ.Ζ. 650 (για το Ν.4178) και σήμερα 600 (για το Ν.4495)? π.χ. διεύθυνση Καραβαγγέλη.

Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Γειά σου, μάλλον εννοείς Μητροπολίτου Καραβαγγέλη, αν ναι, τότε 750 ευρώ για 4495 και εξακολουθεί και σήμερα η ίδια τιμή.

Το πχ. δεν το κατάλαβα, η Ν. Μαγνησία είναι εντός αντικειμενικού με χάρτη οπότε μπορεί να έχει διάφορες τιμές...

Edited by akis73
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, akis73 said:

Γειά σου, μάλλον εννοείς Μητροπολίτου Καραβαγγέλη, αν ναι, τότε 750 ευρώ για 4495 και εξακολουθεί και σήμερα η ίδια τιμή.

Το πχ. δεν το κατάλαβα, η Ν. Μαγνησία είναι εντός αντικειμενικού με χάρτη οπότε μπορεί να έχει διάφορες τιμές...

Έχεις δίκιο, είχα την αίσθηση ότι η περιοχή έχει μία τιμή ζώνης. Μήπως ξέρεις για την ίδια περιοχή για συντεταγμένες 401745, 4504377 και για συντεταγμένες 402625, 4504417 ?

Link to comment
Share on other sites

37 λεπτά πριν, HAROUL said:

Έχεις δίκιο, είχα την αίσθηση ότι η περιοχή έχει μία τιμή ζώνης. Μήπως ξέρεις για την ίδια περιοχή για συντεταγμένες 401745, 4504377 και για συντεταγμένες 402625, 4504417 ?

Γεία και πάλι το 1ο είναι στο ΟΤ 11 με 600 ευρώ, το 2ο στο ΟΤ 52 με 750.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, akis73 said:

Γειά σου Χάρη, οδό Σαουνάτσου έχει στο Ρέθυμνο Κρήτης, αν είναι Αθήνα σε ποια περιοχή βρίσκεται;

Εχεις δίκιο, στο Ρέθυμνο βρίσκεται η περιοχή μου...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.