Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

5 ώρες πριν, geox2 said:

Καλησπέρα σε όλους, αν μπορείτε να με βοηθήσετε, τιμή ζώνης σε εκτός σχεδίου περιοχή, ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ, χ=486220    ψ=4205505

Γειά σου, 600 ευρώ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 λεπτά πριν, mainota said:

Καλησπέρα Άκη, μπορείς να μου πεις τιμή ζώνης σε Πόρτο Ράφτη;

Χ= 499425 και Υ = 4194035

1200

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι.

Μία ΤΖ για Νέο Ρύσιο, Δήμος Θέρμης θα ήθελα για τις οδούς Καραβαγγέλη και Μ. Αλεξάνδρου (δεν ξέρω αν είναι η ίδια και στις 2 οδούς!)

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Akis73, πληροφοριακά ο λογαριασμός της ΔΕΗ αναγράφει τιμή ζώνης 880( και όχι 600).

Λαμβάνοντας υπόψιν ότι πολλοί συνάδελφοι υποστηρίζουν ότι οι τιμές ζώνης στους λογαριασμούς ηλεκτρικού ρεύματος για τον υπολογισμό ΤΑΠ είναι λανθασμένοι, αναρωτιέμαι πως θα αντιδράσει το ΚΡΑΤΟΣ (ΘΕΩΔΟΡΙΚΆΚΟΙ ΚΑΙ ΣΙΑ) αν οι πολίτες αρχίζουν να ζητάνε πίσω τα επιπλέον καταβληθέντα λόγω λαθεμένων τιμών ζώνης (τώρα που θα τσεπώσουν τέλη για τα εκατομύρια τετραγωνικά που δηλώθηκαν επιπλέον των ήδη δηλωμένων και για τα οποία είναι περήφανοι, γιατί έτσι απέδειξαν ότι παράγουν έργο).

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Μπορώ να έχω τιμή ζώνης 2016 για τακτοποίηση αυθαιρέτου για δήμο Ευόσμου Θεσσαλονίκης , οδός Ιθάκης με γύρω οδούς Μαυρομιχάλη, Γαμβέτα, Άρεως.

Ευχαριστώ προκαταβολικά🙌

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Γνωρίζετε την τιμή ζώνης για εκτός σχεδίου Αγιο Νικόλαο Αναβύσσου δημου Σαρωνικού με  Χ 492259 και Υ 4174615. 

Έχω βρει την παρακατω διαπιστωτική πράξη του δήμου Σαρωνικού αλλα είναι για τον Ν.4014. Υπάρχει κάποια νεώτερη?

Ευχαριστώ

diap_para3_dhmou_Sarwnikou.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, stek said:

Καλημέρα συνάδελφοι.

Μία ΤΖ για Νέο Ρύσιο, Δήμος Θέρμης θα ήθελα για τις οδούς Καραβαγγέλη και Μ. Αλεξάνδρου (δεν ξέρω αν είναι η ίδια και στις 2 οδούς!)

Ευχαριστώ!

Γειά σου, στο ΟΤ 11 με 1.050 ευρώ.

1 ώρα πριν, Nefeli86 said:

Καλημέρα σας,

ΤΖ για Χ: 602525.108 και Υ: 3909170.299 στο Ηράκλειο Κρήτης?

Ευχαριστώ πολύ.

Αν είναι στην πάροδο Μπετεινάκη, 1450.

1 ώρα πριν, geofun said:

Καλησπέρα σας,

Μπορώ να έχω τιμή ζώνης 2016 για τακτοποίηση αυθαιρέτου για δήμο Ευόσμου Θεσσαλονίκης , οδός Ιθάκης με γύρω οδούς Μαυρομιχάλη, Γαμβέτα, Άρεως.

Ευχαριστώ προκαταβολικά🙌

Γειά σου, 750.

41 λεπτά πριν, Athanasioss said:

Καλησπέρα,

Γνωρίζετε την τιμή ζώνης για εκτός σχεδίου Αγιο Νικόλαο Αναβύσσου δημου Σαρωνικού με  Χ 492259 και Υ 4174615. 

Έχω βρει την παρακατω διαπιστωτική πράξη του δήμου Σαρωνικού αλλα είναι για τον Ν.4014. Υπάρχει κάποια νεώτερη?

Ευχαριστώ

Για εκτός 600, κοίταξε μήπως είσαι τελικά εντός ΑΠΑΑ οπότε 1.050 γιατί βλέπω ότι είναι στο όριο του οικισμού Αρχιτεκτόνων.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.