Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

23 ώρες πριν, geofun said:

καλησπέρα,

Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε τιμή ζώνης 2016 για Λεωφόρο Παπανικολάου 54 Πεύκα Θεσσαλονίκης , Δήμος Νεάπολης Συκεών . Οι γύρω οδοί είναι Αναγεννήσεως , Παξινού, Σολωμού.

Ευχαριστω εκ των προτέρων.

950.

edit: Δεν είχα δει ότι είχε απαντήσει ο συν/φος @telakas. Πάντως για πρόσοψη στην Παπανικολάου βγάζω 950, επίσης δεν μπορώ να βρω την Παξινού που αναφέρεις...

edit #2: Άκυρα τα 950 δες το ποστ πιο κάτω, σόρρυ.

Edited by akis73
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, akis73 said:

950.

edit: Δεν είχα δει ότι είχε απαντήσει ο συν/φος @telakas. Πάντως για πρόσοψη στην Παπανικολάου βγάζω 950, επίσης δεν μπορώ να βρω την Παξινού που αναφέρεις...

Άκη, κοιτάς το πάνω οικοδομικό τετράγωνο που όντως έχει 950€. Βρήκα την Παξινού, είναι στενή θέλει ψάξιμο να την βρεις. Ο συνάδελφος ενδιαφέρεται για το οικοδομικό τετράγωνο κάτω από την Παπανικολάου που έχει 750€.

Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, telakas said:

Άκη, κοιτάς το πάνω οικοδομικό τετράγωνο που όντως έχει 950€. Βρήκα την Παξινού, είναι στενή θέλει ψάξιμο να την βρεις. Ο συνάδελφος ενδιαφέρεται για το οικοδομικό τετράγωνο κάτω από την Παπανικολάου που έχει 750€.

Ευχαριστώ, δεν το είχα προσέξει, σόρρυ γα την αναστάτωση.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πριν, akis73 said:

950.

edit: Δεν είχα δει ότι είχε απαντήσει ο συν/φος @telakas. Πάντως για πρόσοψη στην Παπανικολάου βγάζω 950, επίσης δεν μπορώ να βρω την Παξινού που αναφέρεις...

edit #2: Άκυρα τα 950 δες το ποστ πιο κάτω, σόρρυ.

 

2 ώρες πριν, telakas said:

Άκη, κοιτάς το πάνω οικοδομικό τετράγωνο που όντως έχει 950€. Βρήκα την Παξινού, είναι στενή θέλει ψάξιμο να την βρεις. Ο συνάδελφος ενδιαφέρεται για το οικοδομικό τετράγωνο κάτω από την Παπανικολάου που έχει 750€.

 

2 ώρες πριν, akis73 said:

Ευχαριστώ, δεν το είχα προσέξει, σόρρυ γα την αναστάτωση.

Τελικά συμβολαιογράφος μου είπε 950. Ίσως επειδή έχει πρόσοψη στην Παπανικολάου. 

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, geofun said:

 

 

Τελικά συμβολαιογράφος μου είπε 950. Ίσως επειδή έχει πρόσοψη στην Παπανικολάου. 

Αγαπητέ καλησπέρα. Για το οικοδομικό τετράγωνο που έδωσες είναι σίγουρο το 750€ (αντιστοιχεί σε οικοδομικό τετράγωνο και όχι σε πρόσοψη), θεωρώ ότι ο συμβολαιογράφος κάνει λάθος. Εκτός και εάν τελικά όντως βρίσκεται στην από πάνω μεριά της Παπανικολάου.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

34 λεπτά πριν, telakas said:

Αγαπητέ καλησπέρα. Για το οικοδομικό τετράγωνο που έδωσες είναι σίγουρο το 750€ (αντιστοιχεί σε οικοδομικό τετράγωνο και όχι σε πρόσοψη), θεωρώ ότι ο συμβολαιογράφος κάνει λάθος. Εκτός και εάν τελικά όντως βρίσκεται στην από πάνω μεριά της Παπανικολάου.

Επειδή κατάλαβα ότι είναι περίπλοκο πήρα τηλέφωνο 2 συμβολαιογράφους για να δω τι θα μου πουν και μου είπαν και οι δυο 950... Και επειδή ένας από αυτούς θα κάνει και τα συμβόλαια στη συνέχεια λέω να βάλω 950. Τι να πω ... δεν ξέρω τι προγραμμα έχει ο καθένας για να σχηματίσω κι γω τη δικη μου άποψη. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, geofun said:

Επειδή κατάλαβα ότι είναι περίπλοκο πήρα τηλέφωνο 2 συμβολαιογράφους για να δω τι θα μου πουν και μου είπαν και οι δυο 950... Και επειδή ένας από αυτούς θα κάνει και τα συμβόλαια στη συνέχεια λέω να βάλω 950. Τι να πω ... δεν ξέρω τι προγραμμα έχει ο καθένας για να σχηματίσω κι γω τη δικη μου άποψη. 

 

Μήπως μπορείς να επιβεβαιώσεις αν είσαι στο Γ30 και αν μπορείς να στείλεις συντ/νες ΕΓΣΑ για που είναι αυτή η οδός Παξινού γιατί δεν την βρίσκω ούτε στον χάρτη της εφορίας ούτε στο google maps...

Edited by akis73
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 λεπτά πριν, akis73 said:

Μήπως μπορείς να επιβεβαιώσεις αν είσαι στο Γ30 και αν μπορείς να στείλεις συντ/νες ΕΓΣΑ για που είναι αυτή η οδός Παξινού γιατί δεν την βρίσκω ούτε στον χάρτη της εφορίας ούτε στο google maps...

Πρέπει να κάνεις ζοομ καλό.

image.png.44bee17f527ad6ea399510f294084066.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε τιμή ζώνης 2016 για Χαριλάου Τρικούπη και Τατοίου 73 Κηφισιά, Δήμος Κηφισιάς Αττικής . Οι γύρω οδοί είναι Χρυσαλλιδος και Πύρρου.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Μην ανοίγεις χωρίς ουσιαστικό λόγο νέο θέμα και χωρίς πρώτα να κάνεις αναζήτηση σε ήδη υπάρχον, με ίδιο ή παραπλήσιο περιεχόμενο. Το θέμα σου συγχωνεύτηκε στο παρόν. Διάβασε προσεκτικά τους κανόνες συμμετοχής στο φόρουμ.

Pavlos33

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.