Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

Καλησπέρα και πάλι,

Θα ήθελα ΤΖ για Ο.Τ. 603, στην Κηφισιά επί της οδού Γυθείου με συντεταγμένες 481712,4216534.

 

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, panouklas said:

Καλησπέρα και πάλι,

Θα ήθελα ΤΖ για Ο.Τ. 603, στην Κηφισιά επί της οδού Γυθείου με συντεταγμένες 481712,4216534.

 

Ευχαριστώ πολύ!

1250

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, xristina-xa said:

Καλησπέρα και πάλι!

Θα μπορούσατε να μου πείτε Τ.Ζ. για Σαλαμίνος 4 στον Δήμο Ωραιοκάστρου, Θεσσαλονίκης;

Ευχαριστώ πολύ!

1000

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, 

θα μπορούσατε να μου πείτε Τιμη Ζωνης για αυθαίρετο που βρίσκεται Ανθούσα,  χ=489408.10, ψ=4209452.66 ;

επισης θα μπορούσατε να μου πείτε πως βρίσκει κανείς τις ισχύουσες Τ.Ζ. ; Εχω τον πίνακα για μετατροπή της παλιάς ΤΖ στη νέα (με τον 4495) αλλα δε γνωρίζω πως να βρω την παλια.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Link to comment
Share on other sites

19 λεπτά πριν, Κατερίνα Κωνσταντίνου said:

καλησπέρα, 

θα μπορούσατε να μου πείτε Τιμη Ζωνης για αυθαίρετο που βρίσκεται Ανθούσα,  χ=489408.10, ψ=4209452.66 ;

επισης θα μπορούσατε να μου πείτε πως βρίσκει κανείς τις ισχύουσες Τ.Ζ. ; Εχω τον πίνακα για μετατροπή της παλιάς ΤΖ στη νέα (με τον 4495) αλλα δε γνωρίζω πως να βρω την παλια.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Αν είναι εντός σχεδίου είναι εκτός αντικειμενικού οπότε 900. Αν είναι εκτός, 600.

Για τιμές ζώνης εδώ:

https://www.minfin.gr/web/a-t-epaa/pinakes-antikeimenikon-axion1

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω μια Τ.Ζ. για την ΒΙ.ΠΕ. Ξάνθης; (συγκεκριμένα x:571576.07 y:4550427.7). Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, Alpal said:

Καλησπέρα. Θα μπορούσα παρακαλώ να έχω μια Τ.Ζ. για την ΒΙ.ΠΕ. Ξάνθης; (συγκεκριμένα x:571576.07 y:4550427.7). Ευχαριστώ πολύ

Εκτός σχεδίου δεν είναι; Άρα 600.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Παρακαλώ, μπορεί κάποιος να μου δώσει Τ.Ζ. για οδό Υμηττού (Ο.Τ. 25) στο Χολαργό? Οι υπόλοιποι δρόμοι που κλείνουν το Ο.Τ. είναι Αρτέμιδος, Αετιδέων και Κατσιμπίρη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.