Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

@akis73 Σε ευχαριστώ πολύ. Μία ακόμα ερώτηση αν μπορείς να απαντήσεις. Είναι η ίδια τιμή ζώνης για όλο το νησί;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Κώστας_τοπο said:

@akis73 Σε ευχαριστώ πολύ. Μία ακόμα ερώτηση αν μπορείς να απαντήσεις. Είναι η ίδια τιμή ζώνης για όλο το νησί;

Μάλλον ναι αλλα αν έχεις κάτι συγκεκριμένο γράψτο να το δούμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, PROKOFIEF said:

Καλημέρα,

θα ήθελα ΤΖ για ρύθμιση αυθαιρέτου στο Ν.4495/17 επί της Σύρου αρ.22, Δήμος Πειραιώς Ο.Τ.86

900

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@akis73 δεν έχω κάτι συγκεκριμένο, αλλά ρωτώντας συναδέλφους ξέρω οτι σε όλο το νησί από την αρχή του 4495 χρησιμοποιούν τιμή ζώνης 600.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Κώστας_τοπο said:

@akis73 δεν έχω κάτι συγκεκριμένο, αλλά ρωτώντας συναδέλφους ξέρω οτι σε όλο το νησί από την αρχή του 4495 χρησιμοποιούν τιμή ζώνης 600.

Πάντως εγώ σε 2-3 περιοχές που κοίταξα ενδεικτικά βγάζει 650 εντός - εκτός.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ο ψηφιακός χάρτης τιμών ζώνης αφορά τα έτη 2018 και 2021, δηλαδή τις αναπροσαρμοσμένες τιμές ζώνης. Για την τακτοποίηση ανατρέχεις στις τιμές ζώνης από πίνακες ή από πρόγραμμα  έτους 2016.

σχόλιο της εγκ. 2 Ν. 4495/17> Βάσει του άρθρου 110 παρ.1 η τιμή ζώνης για τις υπαγωγές λαμβάνεται σύμφωνα με το σύστημα αντικειμενικών αξιών του Υπ. Οικονομικών της 20ης.01.2016.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τιμή ζώνης στο Δήμο νέας Φιλαδέλφειας οδός Χάλκης 10 (Το ΟΤ περικλείεται από τις οδούς Χάλκης, Πίνδου, Σαράντα Εκκλησιών, Αλεξάνδρειας) είναι 1200 ευρώ??. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.