Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

Καλημέρα σας,

Αν είναι εύκολο και μπορεί κάποιος να με βοηθήσει γιατί δυσκολεύομαι να εντοπίσω την τιμή ζώνης σε ακίνητο.

https://www.google.com.br/maps/place/Ανθέων+28,+Πεύκα+570+10/@40.6604791,22.985945,19.92z/data=!4m5!3m4!1s0x14a8381c621f3a9d:0x4ed65515560ef34!8m2!3d40.6605595!4d22.9862212

Είναι στα Πεύκα Θεσσαλονίκης στην οδό Ανθέων 28. Έχει πολλές ανώνυμες οδούς και δεν έχω καταφέρει να τις εντοπίσω.

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα συνάδελφοι και από εμένα. Μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο να βρω τιμή ζώνης για Λεωφόρο Κρυονερίου_στο ύψος πανω κάτω πού είναι ένα στρατοπεδο- είναι εκτός σχεδίου,και βασικά θέλω να δω αν είχα βάλει τη σωστή τιμή σε υπαγωγή του 4178. Απλά αυτή έπεσε στα χέρια μου και το κοιτάμε μαζί... παρακαλώ τα φωτα σας...

Edited by sissy_arch
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου, θα πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένη στην περιγραφή, ανέβασε λινκ από google earth για να γίνει ακριβής εντοπισμός...

 

Link to comment
Share on other sites

Λεωφόρος Κρυονερίου 119 δείχνει μια άλφα μπάνκ, δεν έχω υπολογιστή για να σού στείλω το λινκ το βλέπω από το κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.