Μετάβαση στο περιεχόμενο

[ΑΡΘΡΟ 109 - Ν. 4495/17] Εύρεση τιμών ζώνης


Recommended Posts

Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου δώσετε τη Τ.Ζ. για το Ο.Τ. 92001 στο Δήμο Αθηναίων; Έχω πρόσωπο στην οδό Πατησίων και οι υπόλοιπες οδοί του Ο.Τ. είναι: Σερίφου-Δουσμάνη και Νικοπόλεως.

Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, gtkarch said:

Καλησπέρα, θα μπορούσατε να μου δώσετε τη Τ.Ζ. για το Ο.Τ. 92001 στο Δήμο Αθηναίων; Έχω πρόσωπο στην οδό Πατησίων και οι υπόλοιπες οδοί του Ο.Τ. είναι: Σερίφου-Δουσμάνη και Νικοπόλεως.

Καλησπέρα, 1.150 για πρόσοψη σε Πατησίων.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

akis73 τσεκάρω την ΤΖ για υπαγωγή σε 4495, ακινήτου με πρόσοψη στη Λ. Βουλιαγμένης - Δάφνη, ΟΤ 184. Θα βοηθήσεις;

 

Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, ΙΑΣΟΝΑΣ said:

akis73 τσεκάρω την ΤΖ για υπαγωγή σε 4495, ακινήτου με πρόσοψη στη Λ. Βουλιαγμένης - Δάφνη, ΟΤ 184. Θα βοηθήσεις;

 

Φυσικά, 1.050.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε με την τιμή ζώνης για οδό Πόντου 177 στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης, Ο.Τ. 2338 ;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. 

Link to comment
Share on other sites

9 λεπτά πριν, Chrysimv said:

Καλησπέρα σας, μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε με την τιμή ζώνης για οδό Πόντου 177 στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης, Ο.Τ. 2338 ;

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. 

Καλησπέρα, επειδή δεν το βρίσκω με αυτό το ΟΤ που ακριβώς είναι; Μήπως στην Ν. Κρήνη κοντά στο Άλσος;

Άκυρο το βρήκα ΟΤ 338 Πόντου, Κωνστατικάκη, Γεωργάκου με τιμή ζώνης 1.250 Ε.

Edited by akis73
  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, θα μπορούσατε να με βοηθήσετε με την τιμή ζώνης του οικισμού Μελισσοχώρι Θεσσαλονίκης? Πάει με την ελάχιστη της περιφερειακης ενότητας 500€ ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.