Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αναδρομικά ΤΣΜΕΔΕ Α 2012


Recommended Posts

Η διαφορά ειναι (αν θυμαμσι) οτι στην ΕΤΕ δεν εχει προσυμπληρωμενο κσι κλειδωμένο το ποσο οπως τγς Αττικης.

 

Σταλθηκε απο το tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 344
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σήμερα είδα ότι ενημερώθηκε και το e-banking της Αττικής με τα νέα ειδοποιητήρια (Β'12).

Επιβεβαίωσα και τηλεφωνικά στην Αττικής και το ποσό και την ημερομηνία λήξης (31-12-17). Αν θέλετε τηλεφωνικά πέραν του Αρ. Μητρώου καλό είναι να τους πείτε και τον αριθμό του ειδοποιητηρίου.

Link to comment
Share on other sites

Σε συνάδελφο εδώ στη δουλειά μόλις τώρα εκτυπώσεις το ειδοποιητήριο και λέει ημερομηνία πληρωμής μεχρι τέλος Ιανουαρίου! Κάπου 235€ του βγήκαν....

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε συνάδελφο εδώ στη δουλειά μόλις τώρα εκτυπώσεις το ειδοποιητήριο και λέει ημερομηνία πληρωμής μεχρι τέλος Ιανουαρίου! Κάπου 235€ του βγήκαν....

 

 

Sent from my iPhone 6s Plus using Tapatalk

Ξαναμπηκα.

Το ποσό ειναι το ιδιο κ ημερομηνία λήξης για το Β 2012, 31/12/2017

 

-------------

Στάλθηκε με Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε τώρα γκρινιάριδες.... το καλό μας ταμείο πάντα μας σκέφτεται

 

 

Σας ενημερώνουμε ότι με την αριθ. 468/19.10.2017 (ΑΔΑ: 61YX465XΠΙ-51Γ) Απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου του ΕΦΚΑ αποφασίστηκε η περαιτέρω χρονική επέκταση της δυνατότητας καταβολής εισφορών Β' εξαμήνου 2016 έως 31-01-2018, των ασφαλισμένων του ΤΣΜΕΔΕ του τ. ΕΤΑΑ.

Επισημαίνουμε ότι για τον τέως τομέα ΕΤΑΑ-ΤΣΜΕΔΕ και νυν ΕΦΚΑ, στην έννοια της παράτασης εμπίπτει και η εξαμηνιαία δόση έναντι των αναδρομικών οφειλών που προβλέπονται από τον ν.3986/2011(αναδρομικά Β' εξαμήνου 2011 καθώς και αναδρομικά Α'εξαμήνου 2012) και καταβάλλονται σύμφωνα με την αριθ.398/Θ:20/18-05-2016 απόφαση του Δ.Σ. του ΕΤΑΑ.

Link to comment
Share on other sites

... θα πρέπει πρώτα το ΔΣ να συνεδριάσει και να βγάλει απόφαση για παράταση στα αναδρομικά του Β'12 ... πρακτικά υπάρχουν 8 εργάσιμες μέχρι την 31η Δεκεμβρίου.

Edited by georgegaleos
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου βγάζει: Δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το B2017 

 

υγ. Είμαι μισθωτός και έχω και ανοικτά βιβλία. 

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως μου βγάζει: Δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το B2017 

 

υγ. Είμαι μισθωτός και έχω και ανοικτά βιβλία. 

 

Ναι, αλλά το Β' εξ. 2012 τι ήσουν;

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κατι αφελες ... θα πληρωσουμε αναδρομικα για το Β11 κ Α12 .. μετα τι ειχε γινει δεν θυμαμε ... υπαρχουν και αλλα ανδρομικα ;; ειχαν μπει κανονικα στα ειδοποιητηρια ;; 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.