Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

βοήθεια με ερωτηματολόγιο mytracknet


manolis1988

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά. 


 


Εδώ και περίπου 6 μήνες έχουμε ξεκινίσει ένα project. Είναι το mytracknet. 


 


https://www.mytracknet.com/


 


Ένας bluetooth tracker όπως και άλλοι που έχουν ξεκινήσει στο kickstarter ΑΛΛΑ το όλο θέμα είναι ότι δημιουργούμε και ένα ecosystem με εφαρμογή που το κάθε tracker θα μπορείτε να συνδέεται σε ολόκληρο δίκτυο και σε κάθε χρήστη που έχει την εφρμογή και έτσι αν χάσεις πχ την βαλίτσα σου δεν χρειάζεται να τρέχεις με το κινητό σου και να κάνεις βόλτες στο αεροδρόμιο αλλά θα μπορείς να περιμένεις κάποιον άλλον να στην βρει και να τον ενημερώσεις και μέσω της εφαρμογής για κάποια αμοιβή smile.png


 


Πήγαμε και στον διαγωνισμό της ICO 


 


https://blog.wavespl...ed-85ea6ff153ca


 


και βγήκαμε πρώτοι σε όλη την Ευρώπη. 


 


Τώρα όμως χρειάζομαι λίγο και την βοήθεια σας.


 


http://app.evalandgo...SU5QWslOTklQjI=


 


Έχουμε αυτό εδώ το ερωτηματολόγιο  που χρειαζόμαστε για να μπορέσουμε να βγάλουμε μια άκρη και να υπολογίζουμε θεωρητικά το πόσο κόσμο μπορούμε να περιμένουμε smile.png


 


Θα εκτιμήσω απίστευτα αν μπορείτε να μας βοηθήσετε smile.png


 


PS: στο τέλος στο κενό name θα βάλετε Manolis για να ξέρουμε και εμείς μεταξύ μας πόσοι έχουν μπει 


Link to comment
Share on other sites

καλή φάση, όταν χάνω το κομπολόι μου η πρώτη μου σκέψη είναι το "μακάρι να μπορούσα να το πάρω τηλέφωνο και να πάω προς τα κει που ακούγεται το ντριν...

Edited by georgios_m
Link to comment
Share on other sites

καλή φάση, όταν χάνω το κομπολόι μου η πρώτη μου σκέψη είναι το "μακάρι να μπορούσα να το πάρω τηλέφωνο και να πάω προς τα κει που ακούγεται το ντριν...

 

Αυτό το πάθαινα εγώ όταν έψαχνα τα τσιγάρα μου μέχρι που έκοψα το κάπνισμα.

Link to comment
Share on other sites

καλή φάση, όταν χάνω το κομπολόι μου η πρώτη μου σκέψη είναι το "μακάρι να μπορούσα να το πάρω τηλέφωνο και να πάω προς τα κει που ακούγεται το ντριν...

 

τώρα για κομπολόι δύσκολο αχαχαχα το tracker θα είναι σε μέγεθος νομίσματος ή καλύτερα 3-4 νομίσματα των 2 ευρώ το ένα πάνω στο άλλο οπότε αν το περάσεις νομίζω το κομπολόι θα χάσει σταθερότητα αχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

μια χαρά είναι. θα μπει στην άκρη, εκεί που συνήθως υπάρχει μια φούντα και η σταθερότητα θα ρυθμιστεί με τον αριθμό των χαντρών που θα βρίσκονται στην άλλη πλευρά.. απλά πρέπει να έχει γερό κέλυφος για να αντέχει τις συνεχείς κρούσεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.