Μετάβαση στο περιεχόμενο

ecdl cad


Antouan

Recommended Posts

Καλησπερα συναδελφοι ενδιαφερομαι να μαθω το σχεδιαστικο προγραμμα autocad η πιστωπιηση acdl cad δινεται σε δισδιαστατο εγω ηθελα να μαθω και τρισδιαστατο και φωτορεαλισμο να εχω μια ολοκληρωμενη εικονα.....τα φροντιστιρια πολλα ξερετε καπου που να ειναι καλα αλλιως προτεινετε καποιο αλλο προγραμμα ?ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Η ECDL δεν δίνει πιστοποίηση για 3d αλλά η ACTA (Φορέας χορήγησης πιστοποίησης) δίνει.

Οπότε, ψάξε για σχολές που κάνουν 3d και μπορούν να κάνουν εξετάσεις πιστοποίησης του ACTA.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Έχω ακούσει για ένα πολύ καλό φροντηστήριο που δίνει πιστοποίηση από την autodesk και για τρισδιάστατο ..

Λέγεται ΑΡΞΙΣ και υπάρχουν 2 στην Αττική. Τό ένα βρίσκεται Πατησίων 21(στάση μετρό Ομόνοια) και το άλλο Αλεξάνδρου 5, Δάφνη(στάση μετρό Αγ. Ιωάννης).

ΤΗΛ. 2105202351-2

[email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Όλα τα εξουσιοδοτημένα φροντηστήρια, δίνουν το "πιστοποιητικό" της Autodesk σε όποιον παρακολουθήσει κάποιο σεμινάριο.

Εγώ έχω να σου προτείνω το εκπαιδευτικό κέντρο

"Πολυχρόνης Λουλάκης & Συν." που βρίσκεται στα εξάρχεια, Κωλέττη 9

και είναι και εξεταστικό κέντρο της ACTA (η οποία δίνει πιστοποιήσεις Autocad 2d & 3d, μετά από εκετάσεις). τηλ. 2103824164

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.