Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Recommended Posts

Καλημέρα.Σε αγροτεμάχιο 8 στρ. εκτός σχεδίου αλλά χαρακτηρισμένο ως αρτιο και οικοδομήσιμο πια διαδικασία χρειάζεται για παροχή ρεύματος από την ΔΕΗ ώστε να εγκατασταθεί λυόμενη κατοικία (Προκάτ) .πχ για αρχη πρέπει να είναι περιφραγμένα και τα 8 στρ ;

Σας ευχαριστώ εκ τον προτέρων!  :smile:

Link to comment
Share on other sites

...πια διαδικασία χρειάζεται για παροχή ρεύματος από την ΔΕΗ ώστε να εγκατασταθεί λυόμενη κατοικία (Προκάτ) ...

 

 

Βγάζεις άδεια δόμησης

με την άδεια στην αρχη ζητάς εργοταξιακό

και με ολοκλήρωση των εργασιών και παραλαβή του, την τελική σύνδεση.

Edited by Didonis
Link to comment
Share on other sites

...μπορεί να δίνει προκάτ με φωτοβολταϊκά στη σκεπή  :smile:

 

(τα πρόστιμα συμπεριλαμβάνονται στην τιμή ???)

Edited by antloukidis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τελικά η σειρά εινα όπως την ανέφερε ο Didonis και σε ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου

Οσο για τα υπόλοιπα ειρωνικά σχόλια δεν νομίζω ότι αρμόζουν στο forum..καλύτερα θα ήταν να διαβάζετε την ερώτηση και αν δεν έχετε κάτι ουσιώδη να απατήσετε καλύτερα να μην ασχολείστε… είναι αυτό που λένε καλύτερα να μασάς παρα να μιλάς…

Δεν νομίζω να αναφέρθηκα κάπου στο τι μου είπε ο έμπορος.

Καλή σας ημέρα  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε να απαντήσουμε πολλά ουσιώδη.  Αλλά ας μείνουμε ότι λάβατε την απάντησή σας δωρεάν και συνέπεια της καλής διάθεσης των συμμετεχόντων στη συζήτηση.

Οι υποδείξεις ας γίνονται εκεί που υπάρχει αμοιβή και ευθύνη για τις παρεχόμενες πληροφορίες.

 

Κλειδώνει έως να το αναλάβει ο αρμόδιος συντονιστής.

yian

Edited by yian
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Αυτό το θέμα πλέον έχει κλείσει για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.