Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αποζημίωση μέλους εφορευτικής επιτροπής εκλογών ΤΕΕ


hdimas

Recommended Posts

Καλημέρα συνάδελφοι,

 

Γνωρίζει κάποιος πότε θα καταβληθεί η αποζημίωση των μελών των εφορευτικών επιτροπών των εκλογών του ΤΕΕ που έγιναν 20 Νοεμβρίου 2016;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Υπάρχει κάποιο νέο συνάδελφοι για την αποζημίωση;Στη Διαύγεια που κοιτάω κατά καιρούς δεν έχω δει κάτι σχετικό. Για τα συμπόσια όμως και τα οδοιπορικά των Προέδρων οι εγκρίσεις γίνονται την επόμενη μέρα κιόλας!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Προχθές ήρθε ένα mail που έλεγε ότι υπάρχει δυνατότητα, ύστερα από αίτηση του κάθε ενδιαφερόμενου, να συμψηφιστεί η αποζημίωση με τις συνδρομές.
Ύστερα από τηλεφωνική επικοινωνία, με ενημέρωσαν ότι η αποζημίωση του κάθε μέλους θα είναι 100€.

Ποτέ ξανά....

Link to comment
Share on other sites

Η πλάκα είναι ότι τους έχω στείλει mail στο email του λογιστηρίου του ΤΕΕ τον Οκτώβριο του '17 και στις 14/02/2018.

Δεν απάντησαν σε κανένα από τα δύο mail.

Το mail που σου έστειλαν συνάδελφε δεν το έχω λάβει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στον τραπεζικό λογαριασμό που είχα δηλώσει για την αποζημίωση των εκλογών όντας μέλος εφορευτικής επιτροπής των εκλογών του ΤΕΕ το Νοέμβριο του 2016 μπήκε  στις 05-04-2018 το ποσό των 100Ε μαζί με μια αφαίρεση 3Ε για προμήθεια μάλλον από την τράπεζα.

Το έχει τσεκάρει άλλος συνάδελφος?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλησπέρα συνάδελφε,

Κατά την υποβολή της αίτησης συμπληρώσατε και αριθμό λογαριασμού? Τη δική μου αίτηση την κάνανε από τηλεφώνου. Η διαδικασία με τον τραπεζικό λογαριασμό γίνεται πριν τις εκλογές ή μετά με κάποιο αποδεικτικό?

Μεγάλη η καθυστέρηση της αποζημίωσης πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.