Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

[N. 4495/17] Πληροφοριακό σύστημα δηλώσεων του Ν. 4495/17


Recommended Posts

6 ώρες πριν, anpap said:

ένα τεχνικό θέμα: προσπαθώ να αντιγράψω την τεχνική έκθεση που έχω ανεβάσει στα αρχεία μιας δήλωσης στο χώρο της τεχνικής έκθεσης στην καρτέλα πρόσθετα στοιχεία, αλλά μόλις την επικολλώ μου την κόβει.

Έχει περιορισμένο χώρο και γίνεται αυτό ή αλλιώς τι μπορεί να συμβαίνει? (ΝΑΙ)

Το όριο είναι 4.000 χαρακτήρες συμπεριλαμβανομένων των κενών. Η προμέτρηση γίνεται σε ένα αρχείο του word το οποίο σε ενημερώνει κάθε φορά πόσους χαρακτήρες έχεις χρησιμοποιήσει. Αυτό που λένε οι συνάδελφοι είναι και η λύση αν έχεις να γράψεις πολλά. Βεβαίως δεν παραβλέπουμε ότι την Τ.Ε της δήλωσης την διαβάζουν όλοι σε κάθε ζήτηση, την άλλη  πρέπει να τους ενημερώσουμε ότι υπάρχει.

Edited by Pavlos33
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι μπορείς να συνεχίσεις την Τ.Ε στο παράθυρο "σχόλια" (στα οποία προφανώς και πάλι ισχύει περιορισμός λέξεων)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Για να μη γίνει κανένα μπέρδεμα διευκρινίζω ότι το παραπάνω που αναφέρω αφορά μόνο το πεδίο της τεχνικής έκθεσης της δήλωσης και όχι την ΤΕ που υποβάλλουμε ως αρχείο στο σύστημα για την πληρότητα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, σε δήλωση που είναι σε υπαγωγή με πληρωμένο το ανταποδοτικό τεε + παράβολο, ξέχασα να σώσω τις εντολές πληρωμής. Δυστυχώς βλέπω ότι επειδή πλέον και τα 2 είναι εξοφλημένα δεν μπορώ να ξανακατεβάσω τις εντολές πληρωμής για να τις σώσω εκ νέου. Υπάρχει κάποια λύση στο παραπάνω, νομίζω επί εποχής 4178 γινόταν κανονικά...Ευχαριστώ.

 

Edited by akis73
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα Άκη.

Για έναν άγνωστο προς εμάς λόγο το σύστημα δεν αφήνει την εντολή πληρωμής για download μετά την εξόφληση και ενημέρωση του συστήματος. Ο μόνος τρόπος για απόδειξη της πληρωμής είναι να δείξουμε στον πελάτη τα στοιχεία πληρωμών με ένα screenshot ή τη σχετική σελίδα από το pdf της δήλωσης.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παύλο ευχαριστώ, πράγματι έτσι είναι, τελικά έστειλα email στο τεε μήπως και μπορέσουν να μου τα στείλουν αυτοί. Δυστυχώς ενώ είχα τις εντολές στον δίσκο μάλλον τις έσβησα κατά λάθος...:(

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.