Μετάβαση στο περιεχόμενο

[N. 4495/17] Πληροφοριακό σύστημα δηλώσεων του Ν. 4495/17


Recommended Posts

2 λεπτά πριν, zazeng said:

Ναι ρε αγόρι, απλά δεν κατάλαβα το άλλο συμπέρασμα που έλεγες παραπανω 

 

Το ερώτημα είναι αν τελικά ισχύει, γιατί σε 1 δήλωση που ήταν σε επεξεργασία από μήνες πριν, την προχώρησα και μου έβγαλε πρόστιμα +20%...

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, akis73 said:

την προχώρησα

Την πηγές αρχική υποβολή; Κ στα άφησε εκεί;

Στην επεξεργασία κ εγώ τα ίδια βλέπω. Κ στην αρχική υποβολή απότι μου λένε, αλλά όπως είπαμε φτιάχνει μετά τη δεύτερη υπαγωγή.... (Τι γελοίο, κατά τα άλλα μας φορτώνουν το μισό ποινικό κ από τη μεριά τους ερασιτεχνικοί)

Δεν ανησυχώ πάντως γιαυτο, έτσι κ δεν φύγει το +20% θα φανε 200.000 μηνύσεις...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα τους πω σήμερα να πληρώσουν το παράβολο. Και εγώ πιστεύω θα δουλέψει έστω και με το 2ο πάτημα στο υπαγωγή, ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

On 12/10/2020 at 1:20 ΠΜ, zazeng said:

Δεν ανησυχώ πάντως γιαυτο, έτσι κ δεν φύγει το +20% θα φανε 200.000 μηνύσεις...

 

On 12/10/2020 at 8:54 ΠΜ, akis73 said:

Καλημέρα, θα τους πω σήμερα να πληρώσουν το παράβολο. Και εγώ πιστεύω θα δουλέψει έστω και με το 2ο πάτημα στο υπαγωγή, ευχαριστώ πάντως.

Μια χαρά λειτουργεί στα επόμενα βήματα, μόλις επιλέξεις υπαγωγή... το δοκίμασα με δήλωση που ήταν σε επεξεργασία, την προχώρησα σε αρχική μετά τις 1/10, πλήρωσαν το παράβολο (πριν τις 15/10 φυσικά) και πηγαίνοντας σε υπαγωγή εξαφανίστηκαν τα +20%

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ppanag said:

 

Μια χαρά λειτουργεί στα επόμενα βήματα, μόλις επιλέξεις υπαγωγή... το δοκίμασα με δήλωση που ήταν σε επεξεργασία, την προχώρησα σε αρχική μετά τις 1/10, πλήρωσαν το παράβολο (πριν τις 15/10 φυσικά) και πηγαίνοντας σε υπαγωγή εξαφανίστηκαν τα +20%

το παραβολο όμως δεν είχε εκδοθεί 300Ε? ή είχε εκδοθει 250Ε?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.