Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

[N. 4495/17] Πληροφοριακό σύστημα δηλώσεων του Ν. 4495/17


Recommended Posts

Καλησπέρα σας,

Έχω περιπτώσεις δηλώσεων που περνάνε από επιτροπή.
Αφού πάρω την θετική εισήγηση και την αναρτήσω, στα σχέδια αναρτώ τα σφραγισμένα από αυτούς;
Ή αρκεί να ανεβάσω αυτά που είναι σφραγισμένα από εμένα αφού έχω παραδώσει υπεύθυνη δήλωση πως αυτά που παραδόθηκαν στην επιτροπή είναι όμοια με αυτά που θα αναρτηθούν στο σύστημα;

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Η σημερινή εικόνα του συστήματος.

image.thumb.png.1d992a0580029650205ae43e653e1423.png

Μάλλον άρχισε η διασύνδεση με τις άλλες πλατφόρμες ελεγχου ..: Μ2  Δήμων - ΔΕΗ και πάει λέγοντας

Edited by venezia
Διόρθωση κειμένου
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, κάποιες πρώτες παρ/σεις. Θετικό για μένα ότι φορτώνει η λίστα με τις δηλώσεις πολύ πιο γρήγορα σε σχέση με το παλιό σύστημα. Δεν μου άρεσε που δεν σώζει τα πλάτη των στηλών με αποτέλεσμα κάθε φορά που μπαίνεις να χρειάζονται μετακίνηση τα όρια πχ. για να δεις τον τίτλο της δήλωσης. Περίμενα επίσης να μπορείς να μαρκάρεις περισσότερα από ένα αρχεία για ανέβασμα όπως πχ. στο e-adeies, αλλά από μία γρήγορη δοκιμή που έκανα είδα ότι δεν γίνεται. Κατά τα άλλα μου φαίνεται ως μία γενική αλλαγή στο interface χωρίς κάποια ουσιαστική βελτίωση στην λειτουργικότητα της πλατφόρμας.

Edited by akis73
  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, venezia said:

Συνάδελφοι γιατί εμένα μου βγάζει την εικόνα που ανέβασα στο προηγούμενο ποστ  , σε σας ανοίγει η νέα πλατφόρμα ?

πάτα στο "οι δηλώσεις μου"...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, venezia said:

Συνάδελφοι γιατί εμένα μου βγάζει την εικόνα που ανέβασα στο προηγούμενο ποστ  , σε σας ανοίγει η νέα πλατφόρμα ?

Ανοίγει όταν πατήσεις πάνω στο "Οι δηλώσεις μου"...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.