Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αναδρομικά τσμεδε


panou1986

Recommended Posts

Πού εκτυπώνουμε το ειδοποιητήριο για τα αναδρομικά του 2015 ? στη σελιδα του τσμεδε, στην επιλογή
 

Παράθεση

-Νεα Υπηρεσία-

ΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΕΙΣΦΟΡΩΝ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

μου γράφει ότι δεν έχει εκδοθεί ειδοποιητήριο για το Β του 2019

Edited by Paul_Mix
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα και δεν είχα διαλέξει κάποια μικρότερη κατηγορία.

Για τα αναδρομικά του 2014 μπορώ να δω αν οφείλονταν ή θα έχουν συμπεριληφθεί σε αυτά που έχουν πάει κεαο προς ρύθμιση ως 31/5/2020?

Link to comment
Share on other sites

Τα προηγουμενα εξάμηνα, (2013, 2014)  μου είχαν εμφανίστει ως οφειλές στο efka.gov.gr και τα πλήρωσα με προσαύξηση

Edited by Paul_Mix
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και Χρόνια πολλά. Έχω ρύθμιση για παλαιές οφειλές 120 δόσεων. Πόσο επηρεάζεται αυτή η ρύθμιση με την μη καταβολή μέχρι 31/12/19 των αναδρομικών α' εξαμήνου 2015? Υπάρχει τρόπος διακανονισμού της καταβολής των αναδρομικών?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Συνάδελφοι καλημέρα και καλό μήνα

Ξέρει κάποιος αν υπάρχει ηλεκτρονική διαδικασία για εύρεση ειδοποιητηρίων αναδρομικών παλαιότερων 6μήνων στο ΤΣΜΕΔΕ ?

Edited by venezia
Συμπλήρωση κειμένου
Link to comment
Share on other sites

Από το site του ΤΣΜΕΔΕ δεν μπορείς να τα βρεις. Αν υπάρχει οφειλή θα πρέπει να απευθυνθείς στο ΕΤΑΑ για να σου δώσουν την ταυτότητα πληρωμής της οφειλής σου.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

πριν από κανά χρόνο είχα επικοινωνήσει τηλεφωνικά με το ΤΣΜΕΔΕ και τους είχα ζητήσει παλιό ειδοποιητήριο. Με λίγη διαπραγμάτευση μου το έστειλαν με φαξ, αντί για να πάω από εκεί. Πλέον υπάρχουν και 100 λόγοι παραπάνω για να στέλνουν με φαξ/email τα ειδοποιητήρια αντί να μαζεύεται ο κόσμος στα γραφεία τους. Πάρε τηλέφωνο συνάδελφε στις εισφορές και θα βρεις άκρη πιστεύω.

Edited by Roy_Hobbs
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.