Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Καντίνα σε ιδιωτικό χώρο


mits0s

Recommended Posts

Γεια σας σε σχέση με άδεια για αυτοκινούμενη καντίνα σε ιδιωτικό οικόπεδο εντός σχεδίου έχω καταλάβει τι θέλει.

το μόνο που δεν ξέρω είναι πόσα τετραγωνικά οικοπέδου χρειάζονται για να μπει.

Υπάρχει όριο;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Μάνος Παπαθωμάς said:

Γεια σας σε σχέση με άδεια για αυτοκινούμενη καντίνα σε ιδιωτικό οικόπεδο εντός σχεδίου έχω καταλάβει τι θέλει.

το μόνο που δεν ξέρω είναι πόσα τετραγωνικά οικοπέδου χρειάζονται για να μπει.

Υπάρχει όριο;

εγω νομίζω ότι μάλλον δεν εχεις καταλάβει....

Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2021 at 10:39 ΜΜ, chrisanthea said:

Καλησπέρα. Να κάνω κ εγώ την εξής ερώτηση: θέλω να στήσω έναν ξύλινο οικίσκο (από αυτούς που δεν ακουμπούν στο έδαφος κ ονομάζονται, νομίζω, τροχοβίλλες), σε οικόπεδο της μητέρας μου για να το κάνω χώρο εστίασης -τύπου καντίνα. Θα ήθελα να δανείζομαι ρεύμα από το σπίτι της μητέρας μου(δεν γνωρίζω αν είναι νόμιμο γι' αυτό ρωτώ) και όπως καταλάβατε είμαι εντελώς άσχετη με το αν θα πρέπει να βγει οικοδομική άδεια, κτλ. Από που πρέπει να ξεκινήσω να ψάχνω για να μη σας ζαλίζω κ εσάς? 

με ολο το σεβασμό, όσα αναφέρετε ειναι όλα τελείως παράνομα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζετε την απόσταση που πρέπει να έχει σταθερή καντίνα σε ιδιωτικό χώρο (με καφέ, πρόχειρα γεύματα κ.λ.π.) από ταβέρνα-ψησταριά αλλά και παρόμοιου τύπου καταστήματα.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Edited by Walkerg
Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2021 at 10:25 ΠΜ, Μάνος Παπαθωμάς said:
On 2/4/2021 at 11:53 ΜΜ, LeftLane said:

εγω νομίζω ότι μάλλον δεν εχεις στην ερώτηση που έκανα, υπάρχει απάντηση;

και επειδή επιμένω ότι  κατάλαβα ότι δεν κατάλαβες, πες μας τι κατάλαβες για να σου πουμε τι  κατάλαβες λάθος...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλησπέρα, έχει αναλάβει κάποιος ρυμουλκούμενη να μας πει τι χρειάζεται? Χρειαζόμαστε Ο.Α; ή είναι απαραίτητη μόνο για το ρεύμα; (Σε ιδιόκτητο οικόπεδο, εντός ΓΠΣ)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας , θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση.

Αγόρασα μια καντίνα η οποία είναι ριμουλκομενη με την  άδεια της κομπλέ και σειριακό αριθμό  από το υπουργείο μεταφορών η οποία πλήρη και τα πάντα από άποψης ελενχου υγειονομικού ενδιαφέροντος για πώληση καφέ take away μόνο.

Νοίκιασα ένα αγροτεμάχιο και θέλω να την τοποθετήσω εκεί. Ποιες διαδικασίες πρέπει να ακολουθήσω? Προς ενημέρωση το οικόπεδο δεν μπορεί να βγάλει άδεια δόμησης αν χρειάζεται. Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.