Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΚΥΑ - Οδηγός Εφαρμογής Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ


yian

Recommended Posts

το πρόβλημα στην πλατφόρμα του ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΗ ΚΑΤ' ΟΙΚΟΝ μου το βγάζει και στην προσπάθεια σύνδεσης σαν οφελούμενος και στην προσπάθεια σύνδεσης σας σύμβουλος έργου

 

 

μου περνάνε κάποιες ιδέες τώρα, μήπως με το χάος την προγούμενη εβδομάδα που δίναμε στοιχεία και περιμέναμε απόκριση έγινε κανένα μπέρδεμα 

 

εγώ είχα φτάσει μέχρι να δηλώσω email

Link to comment
Share on other sites

  • Τα στοιχεία της αίτησής σας δεν είναι πλήρη. Για να προχωρήσετε στο επόμενο στάδιο παρακαλώ διορθώστε τις παρακάτω εκκρεμότητες και ξαναπροσπαθήστε.
  • 1. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ωφελούμενου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των οικονομικών στοιχείων από το TAXIS
  • 2. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ακινήτου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των στοιχείων από το TAXIS

εβγαλε σε καποιον αυτο το μυνημα ? εχει γινει εννοειται η εκκαθαριση φορολογικης ειναι ολα τσεκαρισμενα διορθωμενα , τα πάντα ....

Link to comment
Share on other sites

Εχω το ιδιο θεμα με το ZesteR....δεν μπορω να κανω με τιποτα εγγραφη ως συμβουλος...προσπαθησε κανεις αλλος σημερα και το καταφερε;

προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα ουτε εγω

Link to comment
Share on other sites

ούτε καν τον 1ο

 

έχει επικοινωνήσει κανείς με το υπουργείο; τι θα γίνει με αυτή την κατάσταση; Πώς γίνεται να υπάρχουν ήδη εγκεκριμένες αιτήσεις;

Link to comment
Share on other sites

γιατί μου βγάζει ότι δεν υπάρχει στο portal  το αφμ πατήστε συνέχεια (για να κάνω νέα εγγραφή ) άλλα δεν κάνει τίποτα δεν μπορώ δηλαδή να κάνω νέα εγγραφή

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

εγώ εκανα μία αίτηση, μου βγαζει οτι εκκρεμει ο ελεγχος απο ΑΑΔΕ (που δεν ξερω αν γινεται

ακαριαια).

 

Προσεξε κανεις οτι δε ζηταει αριθμο παροχης αλλά αριθμο μετρητη ΔΕΗ;

Link to comment
Share on other sites

"Δεν βρέθηκε εγγεγραμμένος χρήστης στο Portal που να αντιστοιχεί στο ΑΦΜ.
Παρακαλώ συνεχίστε τη διαδικασία εγγραφής στο επόμενο βήμα."

 

κι εμενα το ίδιο είτε ως σύμβουλος είτε ως ωφελούμενος, ενώ στο taxis μπαίνουν κανονικά.

Το ίδιο me τρεις διαφορετικούς κωδικούς....

 

νέο φιάσκο;;;

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.