Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

ΚΥΑ - Οδηγός Εφαρμογής Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ


yian

Recommended Posts

καλημερα! περιπτωση κατοικιας προ του 55, στην οποια γινεται επεκταση αυτη τη στιγμη σε νεο ογκο (δεν εχει ολοκληρωθει). υπαρχει περιπτωση να μπορει να ενταχθει στο προγραμμα μονο το παλιο κτιριο; πιστευω οτι δε γινεται, αλλα θελω να ειμαι σιγουρη, για να το τεκμηριωσω στον πελατη, και να μην ερθω σε δυσκολη θεση αν τελικα αλλος μηχανικος του πει οτι γινεται..

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 ώρες, το μόνο που κατάφερα είναι να φτάσω στην 1η καρτέλα του 1ου πελάτη.

Μόλις συμπλήρωσα ότι πρόκειται για μεμονωμένο διαμέρισμα...ΤΕΛΟΣ

Πάμε πάλι από την αρχή...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εδώ και 3 ώρες μου κάνει επαλήθευση του κωδικού που μου έχουν στείλει στο email που δήλωσα και μου βγάζει μήνυμα :   

"Παρακαλώ δώστε μια έγκυρη ημερομηνία λήξης" 

Τι εννοεί άραγε ???  :confused:  :confused:  :confused:

Πήρα στο τηλ του Υπουργείου και ο υπάλληλος μου απάντησε οτι δε μπορεί να μου πει γιατί ΔΕΝ εχει καταφέρει να φτάσει στη συγκεκριμένη καρτέλα ...

Ε οτι και να πούμε είναι λίγο ... 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

lenia έτσι και αλλιώς δε νομίζω να υπάρχει χρόνος. αυτό που ρωτάς πάτνως, κοίτα ερωτοαπάντηση αρ.38

σ'ευχαριστω για την απαντηση, αλλα επειδη στο 38 αναφερεται κατι αλλο, μηπως εννοεις αλλο αριθμο;

Link to comment
Share on other sites

"Παρακαλώ δώστε μια έγκυρη ημερομηνία λήξης"....και δεν προχωραει παρακάτω.. κανείς που το προχώρησε;; και με ποιόν τρόπο;;; refresh, refresh, refresh;;; :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εδώ και 3 ώρες μου κάνει επαλήθευση του κωδικού που μου έχουν στείλει στο email που δήλωσα και μου βγάζει μήνυμα :   

"Παρακαλώ δώστε μια έγκυρη ημερομηνία λήξης" 

Τι εννοεί άραγε ???  :confused:  :confused:  :confused:

Πήρα στο τηλ του Υπουργείου και ο υπάλληλος μου απάντησε οτι δε μπορεί να μου πει γιατί ΔΕΝ εχει καταφέρει να φτάσει στη συγκεκριμένη καρτέλα ...

Ε οτι και να πούμε είναι λίγο ... 

Έχει ξεφύγει κανείς απο το συγκεκριμένο "σκόπελο"΄?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.