Μετάβαση στο περιεχόμενο

ΚΥΑ - Οδηγός Εφαρμογής Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

απαραδεκτοι τουλαχιστον. Η μη εξουσιοδοτιμένη IP δεν είναι απο εμάς. Αυτοί έχουν το πρόβλημα. Τουλάχιστον έτσι μου είπε ένας φίλος που ασχολήται με δίκτυα. Μάλλον ο server του exoikonomo δεν έχει δώσει δικαιώματα στο server του οικονομικών. Η το ανάποδο.Τωρα βέβαια εδώ και κανα δεκάλεπτο δε με αφήνει να μπω καθόλου

Link to comment
Share on other sites

όμως αριθμό παροχης βάζεις έτσι?

στο λογαριασμο στη πισω σελιδα επανω αριστερα εχει αριθμο μετρητη....εγω αυτον εβαλα. Τι να πω, δεν μπορω να ξαναμπω να δω τι παιζει

Link to comment
Share on other sites

αν βάλεις αυτον , και δεν είναι αυτός στο Ε1 και το Ε9 θα έχεις θέμα , σίγουρα. Εσυ σωστά τον έβαλες αλλά είναι για συγκριση με Ε1

Link to comment
Share on other sites

το νουμερο της ΔΕΗ το θέλει για να κάνει σύνδεση με το Ε9. οπότε βάζεις οτι έχει στο Ε9. λογικά. Απλώς νομίζω οτι κεντίσανε πάλι και βάλανε άλλη ονομασία για τον αριθμό παροχής.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα,

εγώ εκανα μία αίτηση, μου βγαζει οτι εκκρεμει ο ελεγχος απο ΑΑΔΕ (που δεν ξερω αν γινεται

ακαριαια).

 

Προσεξε κανεις οτι δε ζηταει αριθμο παροχης αλλά αριθμο μετρητη ΔΕΗ;

 

Σοβαρα τωρα;; δλδ το νουμερο που θελουμε ειναι αυτο που ειναι στην πισω σελιδα και οχι ο αριθμος παροχης;;

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα το λογικο ειναι ο αριθμος παροχης...αλλα αν λεει μετρητη τι κανουμε;;;;

 

γενικα θα υπαρχουν παρατηρησεις σε καποια πραγματα για να τα διορθωσεις ή αν βλεπει ενα λαθος θα σε πεταει εξω;

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμό παροχής τον γράφει στον λογαριασμό ΔΕΗ πάνω δεξιά κάτω απ' τα στοιχεία .

Στο πεδίο που ζητάει βάζουμε αυτό χωρίς τα τελευταία 3 ψηφία τα οποία αν θυμάμαι καλά έχουν να κάνουν για κάτι που αφορά τη ΔΕΗ μονο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

  • Τα στοιχεία της αίτησής σας δεν είναι πλήρη. Για να προχωρήσετε στο επόμενο στάδιο παρακαλώ διορθώστε τις παρακάτω εκκρεμότητες και ξαναπροσπαθήστε.
  • 1. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ωφελούμενου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των οικονομικών στοιχείων από το TAXIS
  • 2. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ακινήτου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των στοιχείων από το TAXIS

εβγαλε σε καποιον αυτο το μυνημα ? εχει γινει εννοειται η εκκαθαριση φορολογικης ειναι ολα τσεκαρισμενα διορθωμενα , τα πάντα ....

 

Εχει προχωρήσει κανείς μετά το συγκεκριμένο μήνυμα?  Μπορώ να κάνω εγώ κάτι ή περιμένω το taxis πότε θα επιβεβαιώσει τα στοιχεία?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.