Μετάβαση στο περιεχόμενο

Επιλέξιμες παρεμβάσεις - Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

κανεις δεν ξερει. Ουτε αυτοι. Εγω πάντως έβαλα τεντοπανο και παραπάνω λόγω σωλήνων. Ειχα αλλαγη μονο κουφώματα, και έβαλα σε ΟΛΟ το μπαλκόνι.

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου είναι οτι το ποσό αναφέρεται στα τμ του πανιού. Έχετε υπόψιν οτι το πανί έχει ύψος περίπου 2,70μ και μήκος όσο το μπαλκόνι, συνεπώς σε ένα μπαλκόνι 5μ ο προυπολογισμός είναι 2,70*5 = 13.5τμ * 25 = €337,5 

Link to comment
Share on other sites

γνωριζετε αν στην κατηγορια 3Ζ αντλιες θερμοτητας τυπου split μπορουν να ενταχθουν και τυπου multi split?

αν ναι, στο ΤΕΕ ΚΕΝΑΚ καταχωρουνται με διαφορερικο τροπο απο τα split ή και αυτα ως τοπικες ΑΘ?

ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

για τις τεντες......(ελπιζω να μην ειναι διαφημιση ...αν ειναι να διαγραφει) πηγη: ιντερνετ

Ωραίος...ευχαριστούμε.

 

Μήπως τελικά όμως την μετράμε ως πανί βάσει του τοίχου που σκιάζει, δηλ. μήκος τοίχοι επί το ύψος του;

 

Επίσης τα ρολλά των κουφωμάτων είναι 140 € ανά τεμάχιο ή τμ και οι σίτες πως κοστολούνται;

 

Ευχαριστώ και πάλι παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

τ.μ τα ρολά άκη. Πολλοί λένε αυτο που λές για τέντες. Εγω το θεωρώ αδύνατο. Ζήτα όλο το μπαλκόνι δεν έγινε τίποτα.Θα στο εγκρίνουν.  Αν κάποτε βγει κάποια διευκρινηση για λιγότερα, εσυ θα πείς του πελάτη να κόψει ένα τιμολόγιο με λιγότερα όσα δηλαδη μετα την διευκρινηση  απαιτει το πρόγραμμα, και άρα θα είσαι οκ

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.