Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Αμοιβές μηχανικών - Εξοικονόμηση Κατ΄ Οίκον ΙΙ


yian

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 259
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιστεύω 71.12.11.04: Δραστηριότητες μηχανικών και συναφείς δραστηριότητες παροχής τεχνικών συμβουλών - Υπηρεσίες παροχής επιστημονικών τεχνικών συμβουλών γενικά

 

Μπορείτε να ελέγξετε και τους υπόλοιπους ΚΑΔ και να μου πείτε και εσείς τη γνώμη σας

 

 

KAD_2008.pdf

Edited by Astrolavos
Link to comment
Share on other sites

γνωριζεις αν χρειαζεται και για την εκδοση ΠΕΑ συγκεκριμενος ΚΑΔ; πχ 71.12.13 Υπηρεσίες μηχανικών για ενεργειακά έργα?

Edited by lenia_s
Link to comment
Share on other sites

Επειδή στο τέλος θα ψάχνουν αφορμή να κόψουν δαπάνες, ανοίξτε και ένα παρεμφερές για τα ενεργειακά. Αυτός ο ΚΑΔ που αναφέρεις πιστεύω πως είναι και ο πιο κατάλληλος.

 

Πάντως άποψη μου είναι ότι αυτοί που ελεγχθούν αναλυτικά θα είναι όσοι έχουν δικαίωμα να μπουν με τους κωδικούς taxisnet στη σελίδα, δηλ. οι:

1. Ωφελούμενος
2. Εκπρόσωπος Πολυκατοικίας
3. Σύμβουλος Έργου
4. Προμηθευτής / Ανάδοχος Έργου
5. Εγγυητής
Edited by Astrolavos
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, η αμοιβή για τα ΠΕΑ του εξοικονομώ ΙΙ πρέπει να βάλω τη νόμιμη του ΤΕΕ ή μπορώ να βάλω την μέγιστη αμοιβή 250+60=310 και ας υπολογίζει το ΤΕΕ την νόμιμη. θα υπάρξει κάποιο πρόβλημα στην πληρωμή μου?τον πελάτη τον έχω ενημερώσει για 310€.

 

Μόνο εγώ πηγαίνω στο max της αμοιβής?

Edited by jimevi13
Link to comment
Share on other sites

Όλοι στο max υποθέτω τις πάμε... σιγά μην του κάνουμε και έκπτωση σε επιδοτούμενο ποσό!!! Καλά το έχουμε ξεφτίλισει το ΠΕΑ τόσο καιρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.