Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Recommended Posts

.... αν είναι λάθος το ΙΒΑΝ του σύβμουλου έργου, τότε δεν θα πάρει καμία πληρωμή, γιατί το ΙΒΑΝ καταχωρείται μια φορά, αλλά υποτίθεται ότι ελέγχεται !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα, η αιτηση μου βρισκεται στο σταδιο της τελικης εκταμιευσης, αυτο που παρατηρω ομως στο εντυπο "εξουσιοδοτηση εξοφλησης δαπανων" ειναι οτι δεν  τα δυο ΠΕΑ. Δηλαδη εχει τα ΙΒΑΝ και τα ποσα των προμηθευτων,  του συμβουλου εργου και του μελετητη αλλα οχι το δικο μου (ωφελουμενου) για την επιστροφη των χρηματων που εδωσα για τα Π.Ε.Α.

Ειναι παράληψη ή δεν εμφανιζεται σε αυτο το Έντυπο?

Link to comment
Share on other sites

59 λεπτά πριν, leonidasvou said:

Καλησπέρα, η αιτηση μου βρισκεται στο σταδιο της τελικης εκταμιευσης, αυτο που παρατηρω ομως στο εντυπο "εξουσιοδοτηση εξοφλησης δαπανων" ειναι οτι δεν  τα δυο ΠΕΑ. Δηλαδη εχει τα ΙΒΑΝ και τα ποσα των προμηθευτων,  του συμβουλου εργου και του μελετητη αλλα οχι το δικο μου (ωφελουμενου) για την επιστροφη των χρηματων που εδωσα για τα Π.Ε.Α.

Ειναι παράληψη ή δεν εμφανιζεται σε αυτο το Έντυπο?

Δείτε την απάντηση στο άλλο νήμα που έχετε υποβάλει την ίδια ερώτηση.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να τελείωσε τις παρεμβάσεις και  την έστειλε  για έλεγχο μετά τις 02-06-2019 και ελέγχθηκε και πήγε στην φάση τελικής εκταμίευσης;έχω στείλει την αίτηση από 02-06-2019 και ακόμη τίποτα.. ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, Dimitrios1988 said:

Υπάρχει κάποιος που να τελείωσε τις παρεμβάσεις και  την έστειλε  για έλεγχο μετά τις 02-06-2019 και ελέγχθηκε και πήγε στην φάση τελικής εκταμίευσης;έχω στείλει την αίτηση από 02-06-2019 και ακόμη τίποτα.. ευχαριστώ

Έχω αίτηση η οποία στάλθηκε για έλεγχο (08α) στις 6-6-2019 και πληρώθηκε χθες. Έχω όμως και αίτηση που 23-6 (στάλθηκαν εκκρεμότητες στάδιο 08γ) και από τότε τίποτα. 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.