Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Recommended Posts

Δεν νομίζω να αργήσει. Για ένα διάστημα είχαν τελειώσει τα χρήματα κ είχαν μείνει κολλημένες στο 9  2 με 3 μήνες. Σε κανονικές συνθήκες απο το 9 στο 9α σε 10 ημέρες πάει γρήγορα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, MARPOL said:

πολλές αιτήσεις μας είναι στο 9 απο τον Ιούλιο και ακόμα  τίποτα. ελπίζω αυτή την εβδομάδα να πληρωθούμε!

Τραγικο..εχω μια απο 5 σεπτεμβρη για να δουμε, τον Ιουνιο περασε μια απο το 9 σε εκταμιευση σε 10 μερες απιστευτο! 

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έγινε η εκταμίευση των χρημάτων για το ΕΚΟ ΙΙ (Α΄κύκλος) σε έναν ωφελούμενο

Μου έφερε αυτό (συνημμένο)

Υπάρχει κάποια εξήγηση να "μπαινοβγαίνουν" αυτά τα ποσά στο λογαριασμό του ωφελουμένου?

(εκτός του προφανούς χρέωσης περίπου 30€ προς όφελος της τράπεζας) 

Έτσι γίνεται η εκταμίευση στο ΕΚΟ ΙΙ?

 

 

Edited by giorgio_z
Τα ποσά αυτά αφορούν την κάθε παρέμβαση ξεχωριστά. Η ΕΤΕΑΝ τα μεταφέρει στον δικαιούχο και απευθείας πηγαίνουν στους προμηθευτές
Link to comment
Share on other sites

59 λεπτά πριν, yian said:

Συνημμένο δεν υπάρχει πάντως..

Ναι

Δεν υπάρχει

Τα διέγραψα καθώς βρήκα την απάντηση (νομίζω είναι ορατή σε όλους) και θεώρησα σωστό να μην "φορτώσω" το site με άχρηστα αρχεία

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Συνάδελφοι,

 

μου ηρθε εμαιλ με μια σειρα από παρατηρήσεις-εκκρεμότητες αφοτου ειχα κανει υποβολει για ελεγχο και εκταμιευση. Καποιες από τις παρατηρήσεις τις διορθωσα, αλλα άλλες είναι λαθος παρατηρήσεις ή δεν είναι σαφεις. Υπαρχει καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας ή εστω εμαιλ που να απαντανε;;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σε πελάτη μου με ίδια κεφάλαια και EUROBANK, μου ζήτησαν να εκτυπώσω και να τους πάει ο πελάτης στο υποκατάστημα την "ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΗ ΕΞΟΦΛΗΣΗΣ ΔΑΠΑΝΩΝ" που υπάρχει στη "Συνοπτική Εικόνα" της αίτησης, ώστε να κάνουν τα εμβάσματα σε προμηθευτές - αναδόχους που έχουν λογαριασμούς άλλων τραπεζών.

Τα χρήματα είχαν μπει εδω κ ένα μήνα και τα είχαν δεσμευμένα.

Edited by arisermpo
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, Christos said:

Συνάδελφοι,

 

μου ηρθε εμαιλ με μια σειρα από παρατηρήσεις-εκκρεμότητες αφοτου ειχα κανει υποβολει για ελεγχο και εκταμιευση. Καποιες από τις παρατηρήσεις τις διορθωσα, αλλα άλλες είναι λαθος παρατηρήσεις ή δεν είναι σαφεις. Υπαρχει καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας ή εστω εμαιλ που να απαντανε;;

 

Αν δεν περάσει τον έλεγχο δεν πάει σε εκταμίευση.. Όταν είναι όλα οκ από δικαιολογητικά θα πάει στο 9. Σε ποιο στάδιο είσαι? Στο εμαιλ που θα βρεις στο υπεκα για το εξοικονομώ απαντάνε αλλιώς στη φόρμα που έχει στο site του προγράμματος. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.