Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

20 ώρες πριν, MAKAP said:

Ερώτηση:

Μετά την ολοκλήρωση του ελέγχου των παραστατικών/δικαιολογητικών κλπ (κατάσταση 09) σε πόσο χρόνο γίνεται η εκταμίευση;

Κάποια απάντηση στο ερώτημα;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Από όταν πάει σε 9.α. η τράπεζα πρέπει το αργότερο σε 10 μέρες. Το θέμα είναι οτι από 9 σε 9α. μου έχει τύχει από 2 μέρες εως 2 βδομάδες

Edited by geomast84
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, geomast84 said:

Από όταν πάει σε 9.α. η τράπεζα πρέπει το αργότερο σε 10 μέρες. Το θέμα είναι οτι από 9 σε 9α. μου έχει τύχει από 2 μέρες εως 2 βδομάδες

Ευχαριστώ για την πρόσθετη πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, getsakna said:

Φαντάζομαι ο 2ος κύκλος που λέει πάει στο σεμινάριο (δηλαδή το 2ο σεμινάριο). Αφού έχει ήδη γίνει ένα σεμινάριο για το εξοικονομώ στις 10 Ιουνίου.

Επομένως το σεμινάριο δεν έχει καμιά σχέση με τον χρόνο έναρξης της β φάσης του εξοικονομώ 2 που αναμένουμε...

Το πυροτέχνημα για έναρξη του εξοικονομώ 12 Ιουλίου ή ''μέσα Ιουλίου'' που έγινε μετά, μάλλον ήταν προεκλογικό...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας μια ερωτηση να κανω και εγω. Ειχαν μπει οι προκαταβολες σε 2 προμηθευτες. Οι ανθρωποι τις επιστρεψαν στο λογαριασμο μου. Στο προγραμα προστεθηκαν οι καινουργιοι προμηθευτες με τα αναλογα ποσα και στους 2 πρωτους βαλαμε 0. Τα χρηματα ειναι ακομη στο λογαριασμο μου θα φυγουν αυτοματα οι πρεπει να τα βαλω εγω στους λογαριασμους των καινουργιων προμηθευτων?? Καπου διαβασα οτι πρεπει να αναρτησουμε τα δικαιολογητικα επιστροφης. Αν ναι που τα κανω αναρτηση?? Σας ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Takis Chavales said:

Γεια σας μια ερωτηση να κανω και εγω. Ειχαν μπει οι προκαταβολες σε 2 προμηθευτες. Οι ανθρωποι τις επιστρεψαν στο λογαριασμο μου. Στο προγραμα προστεθηκαν οι καινουργιοι προμηθευτες με τα αναλογα ποσα και στους 2 πρωτους βαλαμε 0. Τα χρηματα ειναι ακομη στο λογαριασμο μου θα φυγουν αυτοματα οι πρεπει να τα βαλω εγω στους λογαριασμους των καινουργιων προμηθευτων?? Καπου διαβασα οτι πρεπει να αναρτησουμε τα δικαιολογητικα επιστροφης. Αν ναι που τα κανω αναρτηση?? Σας ευχαριστω πολυ. 

Μέσα από την πλατφόρμα θα κάνεις υποβολή για τις προκαταβολές προς τους προμηθευτές, όπως είχες κάνει και την πρώτη φορά, απλά τώρα θα έχεις καταχωρήσει τους νέους προμηθευτές. Η αίτηση θα πάει σε κατάσταση 7δ και θα περιμένεις τα χρήματα να μεταφερθούν αυτόματα όπως την πρώτη φορά. Θα ειδοποιηθείς με εμαιλ όταν γίνει αυτό.

Από τους παλιούς προμηθευτές πρέπει να έχεις τα αποδεικτικά κατάθεσης-επιστροφής του ποσού τα οποία θα αναρτήσεις στην καρτέλα ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ στο τέλος, μαζί με τα υπόλοιπα δικαιολογητικά.

 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, mechgiann said:

Φαντάζομαι ο 2ος κύκλος που λέει πάει στο σεμινάριο (δηλαδή το 2ο σεμινάριο). Αφού έχει ήδη γίνει ένα σεμινάριο για το εξοικονομώ στις 10 Ιουνίου.

Επομένως το σεμινάριο δεν έχει καμιά σχέση με τον χρόνο έναρξης της β φάσης του εξοικονομώ 2 που αναμένουμε...

Το πυροτέχνημα για έναρξη του εξοικονομώ 12 Ιουλίου ή ''μέσα Ιουλίου'' που έγινε μετά, μάλλον ήταν προεκλογικό...

Χωρίς να εχει βγει ακομη ο οδηγος, τι ειπατε στο πρώτο σεμινάριο?

Και τι θα ξαναπείτε στο δεύτερο εαν δεν έχει βγει ακόμη και θεωρείται προεκλογικό τρικ??

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.