Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Μόλις τώρα, Bill22 said:

Έμενα μου βγάζει αυτό το μήνυμα τώρα

 

H έναρξη ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων θα ενεργοποιηθεί διαδοχικά ανά ομάδα Περιφερειών από τις 16/9/2019.

Η δημιουργία νέας αίτησης είναι εφικτή μόνο για αιτήσεις όπου το ακίνητο ανήκει σε κάποια από τις ενεργές περιφέρειες. Η επιλογή περιφέρειας που γίνεται κατά την δημιουργία νέας αίτησης δεν μπορεί να τροποποιηθεί αργότερα.

και μενα!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 λεπτό πριν, Bill22 said:

Έμενα μου βγάζει αυτό το μήνυμα τώρα

 

H έναρξη ηλεκτρονικής υποβολής αιτήσεων θα ενεργοποιηθεί διαδοχικά ανά ομάδα Περιφερειών από τις 16/9/2019.

Η δημιουργία νέας αίτησης είναι εφικτή μόνο για αιτήσεις όπου το ακίνητο ανήκει σε κάποια από τις ενεργές περιφέρειες. Η επιλογή περιφέρειας που γίνεται κατά την δημιουργία νέας αίτησης δεν μπορεί να τροποποιηθεί αργότερα.

Και σε μένα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ηταν και για φετος . Αντε και του χρονου. Ηρθε η ωρα των τηλεφωνων απο πελατες.

Ο κ.Γιαννης μπηκε εγω γιατι??????φτου και απο την αρχη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είχε δίκιο ένας συνάδελφος που έλεγε από Δευτέρα θα ξεκινήσω να κάνω ΠΕΑ και μέσα στην εβδομάδα την υποβολή. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.