Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

3 λεπτά πριν, Thodoras! said:

"τα στοιχεια δεν εχουν επιβεβαιωθει απο την ααδε" έχετε ιδέα τι να τσεκάρω?

Κάτι έχεις δηλώσει λάθος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μόλις τώρα, becoming_i said:

Κάτι έχεις δηλώσει λάθος

Πάτα κάτω στη σελίδα "Αποθήκευση" και αν είναι σωστά θα τα πάρει

 

Link to comment
Share on other sites

παιδες είναι απλό. Το είχα σκεφτεί και στο προηγούμενο, δεν το έκανα, ούτε τώρα το κάνω. Όμως είναι απλό. Πας χαλαρά. Αύριο, μεθαύριο το σύστημα θα ρολλάρει άνετα. Υποβάλλεις ότι έχεις χωρίς χρήμα, και παίρνει απόφαση ο υπουργός, εντάσσονται όλα. Έγινε στο προηγούμενο, θα γίνει και τώρα. Ποιος παίρνει την απόφαση να το παρατήσει όμως...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται ετσι πλεον, για Ηπειρο που τελειωσαν τα χρήματα δεν δινει καν επιλογη να κανεις νέα αίτηση και να μπουν επιλαχόντες

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, bleo8onhs said:

φτιαχνω την 7η, με δυο υπολογιστές. 

 

 

διπλα στην αιτηση στην αρχική σελίδα είχε επιλογή για ακύρωση

ευχαριστω, 

Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, bleo8onhs said:

παιδες είναι απλό. Το είχα σκεφτεί και στο προηγούμενο, δεν το έκανα, ούτε τώρα το κάνω. Όμως είναι απλό. Πας χαλαρά. Αύριο, μεθαύριο το σύστημα θα ρολλάρει άνετα. Υποβάλλεις ότι έχεις χωρίς χρήμα, και παίρνει απόφαση ο υπουργός, εντάσσονται όλα. Έγινε στο προηγούμενο, θα γίνει και τώρα. Ποιος παίρνει την απόφαση να το παρατήσει όμως...

εγώ τα έκλεισα ήδη..θα βγάλω κανα 2 ενεργειακά ακόμα θα ετοιμάσω και το έντυπο παρεμβάσεων για κάποιους που ήρθαν προς το τέλος και θα βάλω την αίτηση το βράδυ ή αύριο όπως και την άλλη φορά..Πολύ σωστός ο bleo8onhs

Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, ektor said:

εγώ τα έκλεισα ήδη..θα βγάλω κανα 2 ενεργειακά ακόμα θα ετοιμάσω και το έντυπο παρεμβάσεων για κάποιους που ήρθαν προς το τέλος και θα βάλω την αίτηση το βράδυ ή αύριο όπως και την άλλη φορά..Πολύ σωστός ο bleo8onhs

σκέψου και αυτό που ειπώθηκε για την Ήπειρο όμως. Πως δεν σε αφήνει καν να κάνεις αίτηση. Πιστεύω βέβαια πως θα αλλάξει, νομίζω πως αυτό είχε γίνει και την προηγούμενη φορά. Εγώ πάντως δεν τα παρατάω, έχω πάρει χρήματα και δεν το θεωρώ τίμιο.

Edited by bleo8onhs
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δε στέλνουμε καμιά καταγγελία στο συνείγορο του πολίτη, αφού αιτήσεις δεν περνάμε? Να φτιάξω κείμενο?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.