Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

9 λεπτά πριν, tsx said:

Καλέσαμε στο ΥΠΕΝ και είπαν ότι το σύστημα δουλεύει κανονικά, αλλά αργά. Στάθηκα στο ύψος μου. κύριος...

Έπρεπε να τους ρίξεις 2-3 γαλλικά μήπως και καταλάβουν το να παίζουν με τα νεύρα μας είναι επικίνδυνο σπορ.!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

6 λεπτά πριν, Νίκη_1983 said:
Με πολύ μεγάλη συμμετοχή άνοιξε ο δεύτερος κύκλος του «Εξοικονόμηση κατ’ οίκον»
 
 
 
Από το Γραφείο Τύπου του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας εκδόθηκε η ακόλουθη ανακοίνωση:
 
Ξεκίνησε σήμερα στις 12:00 η υποβολή αιτήσεων στην ηλεκτρονική πλατφόρμα του προγράμματος «Εξοικονόμηση κατ’ οίκον ΙΙ» για τις περιφέρειες Ανατολικής και Κεντρικής Μακεδονίας, Ηπείρου, Θράκης, Θεσσαλίας και Κεντρικής Ελλάδας.
 
Ήδη στις 16:00 βρίσκονταν μέσα στην πλατφόρμα 15.370 χρήστες. Από τον αριθμό αυτό έχουν ολοκληρωθεί οι διαδικασίες υποβολής για 7.200 αιτήσεις, για τις οποίες έχουν δεσμευθεί 100 εκατ. ευρώ.
 
Λόγω της πολύ μεγάλης συμμετοχής στο πρόγραμμα υπάρχουν καθυστερήσεις, ωστόσο η πλατφόρμα βρίσκεται συνεχώς σε λειτουργία. Στο πλαίσιο αυτό, οι χρήστες του συστήματος χρειάζεται να επιδείξουν υπομονή.
 
Καταβάλλεται κάθε προσπάθεια από τεχνικής και επιχειρησιακής πλευράς για να αυξηθεί η ταχύτητα απόκρισης, ώστε να βελτιωθεί η εξυπηρέτηση των ενδιαφερόμενων.

7.200;;

Βρισκεται συνεχως σε λειτουργία;;

 

Υπομονή;;

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, yian said:

Συνάδερφοι έχει καταφέρει κανείς να ολοκληρώσει αίτηση από τις 15:00 που έπεσε το σύστημα?

νομίζω πως όχι. Εγώ φτάνω στην οριστική υποβολή και εκεί δεν το υποβάλλει ποτέ πλέον

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.