Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Από τις 4 η ώρα έχω ολοκληρώσει μία και πατάω το κουμπί "Οριστική Υποβολή Αίτησης" που έχω κατορθώσει να φτάσω μέχρις αυτό 6 φορές μέχρι τώρα και κρασάρει...Θα κλαίει ο ωφελούμενος...έφτασε στο πηγάδι και δεν θα πιει νερό...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φιάσκο από τα λίγα!!! Δεν θέλει να είσαι απλά γρήγορος , αλλα κ@λ@φαρδος!!!! Στημενοι 6 ώρες για το τίποτα και υπολογοι στους πελάτες.Κρίμα και πάλι κρίμα

Link to comment
Share on other sites

Τελικά, χοντρικά, αν είναι να γίνουν 25.000 και έγιναν ήδη 7.200, μάλλον τελειώνουν για την πρώτη ομάδα οι πόροι!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει οι άνθρωποι ειναι τραγικοί  !!! Ήθελα να ήξερα εάν ένας από αυτούς ήταν στη θέση μας τι θα έκανε?! Ρητορική η ερώτηση  !!! 

Λες και δε μπορούν να το αφήσουν ανοιχτό 1 εβδομάδα και οι επιλαχοντες να μπουν στο επόμενο η να το πάνε με κριτήριο την εξοικονόμηση ενέργειας ξέρω γω 

Έλεος πια 😓😒😤

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος ιδιοκτήτης να αναρτήσει Βεβαίωση ΟΤΑ που έχει εκδοθεί στο όνομα ενός άλλου ιδιοκτήτη της ίδιας οικοδομής? Γιατί για να βγει τώρα νέα δεν υπάρχει χρόνος.

Link to comment
Share on other sites

Για σκεφτείτε και το άλλο:

Τί ώρα ανοίγει μας είπαν!

Τί ώρα θα κλείσει;;;;;;

Μάλλον για "τρελό ξενύχτι" μας βλέπω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει όλα τα άλλα, αλλά η ανακοίνωση του ΥΠΕΝ είναι που σου δίνει την χαριστική βολή.

Πολλά συγχαρητήρια στις κυρίες/κυρίους

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.