Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

επίσης πολλοί κρατάμε τα πεα σταντ μπαι, να προχωρήσει η αίτηση και όταν έρθει η μέρα τα εκδίδουμε, το bcert δεν έχει ιδιαίτερο λόγο να είναι φορτωμένο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πόσες περιπτώσεις προσπαθείτε να υποβάλετε; πόσους έχει ο καθένας ρωτάω. Εγώ μετά τους 20 σταμάτησα και μέχρι την τελευταία στιγμή γίνανε 30 κοντά, και έχουν ανέβει οι 7...

 

και όλα τα οριστικοποίησα χτες βράδυ...

Edited by bleo8onhs
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 λεπτά πριν, lamgar said:

Και σε μένα το ίδιο εδώ και ώρα. 

Απο τις 13 15  και μετα ειναι συνεχεια κολλημενο. Παρτε και εσεις στο 2111001616 (help desk) και ζηστε τους να διακοψουν αυτο το μαρτυριο μας , δεν περπατα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηταν ανθρωπινως αδυνατο να περασει καποιος πανω απο 3-4 ......αυτες οι εργατωρες μας απο που θα πληρωθουν? απο τα 248 με φπα μετα απο εναν χρονο με 100 τηλεφωνα με τους πελατες προμηθευτες

Link to comment
Share on other sites

ποιες εργατοώρες φίλε μου, τους σκέφτεσαι όλους αυτούς που θα σου πουν γιατί δεν πέρασα εγώ? Και σε πλήρωσα, και ήρθα νωρίς, και γιατί εκείνος και όχι εγώ... άστα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.