Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

15 λεπτά πριν, mechgiann said:

Κάποιος από Ηπειρο ή Δυτική Ελλάδα μπορεί να κάνει μια σύγκριση πέρυσι με φέτος πόση ώρα κράτησαν ανοιχτές αυτές οι περιφέρειες?

Πέρσι είχαν ανοίξει Δευτέρα και δέχονταν αιτήσεις(όχι επιλαχόντες!) μέχρι Τετάρτη μεσημέρι στην Δυτική Ελλάδα!Πέρυσι έβαλα 8  πελάτες στο ΕΚΟ, φέτος 2! Αν ισχύει ότι φέτος καλύφθηκαν οι πόροι μέσα σε 5 ώρες,με το σύστημα να δουλεύει 1 ώρα όλη κι όλη, τι να πώ!Θαύμα θαύμα!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σύγκριση περσινού και φετινού δε γίνεται...σαφώς και καλύτερα περυσι  ... περίμενα μια βελτίωση , έστω και μικρή φέτος...κακό σημάδι..και μείς καθόμαστε άπραγοι αντί να κατεβάσουμε ρολλά και να παραλύσει η οικοδομική δραστηριότητα...αφού ανεχθήκαμε τα περσινά σου , σκέφτηκαν ...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Όταν συνδέομαι με λογαριασμό ωφελούμενου που έχει ήδη εγκριθεί, το ίδιο μήνυμα βγάζει. Μάλλον κάποια συντήρηση θα κάνουν.

Τώρα τα μεσάνυχτα ;

Θα μου πεις "γιατί όχι ;" . Το Υπουργείο μεριμνεί για την απρόσκοπτη εργασία-μας ακόμα και στα μεσάνυχτα ! Εύγε !

Edited by iliekater
Link to comment
Share on other sites

13 λεπτά πριν, vk2626 said:

Και τα καναλια μουγγααα..

Τελικά ετσι παιζεται το παιχνιδι

Θα βγει το Σκάι και θα μας πει οτι  κόλλησε το σύστημα απο μια γοπα που πέταξε ο Πολακης. Αν περιμενεις απ τα κανάλια βλεπε τον Αυτιά να παιρνει συνέντευξη απο βιντεο.....

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, gountas said:

σύγκριση περσινού και φετινού δε γίνεται...σαφώς και καλύτερα περυσι  ... περίμενα μια βελτίωση , έστω και μικρή φέτος...κακό σημάδι..και μείς καθόμαστε άπραγοι αντί να κατεβάσουμε ρολλά και να παραλύσει η οικοδομική δραστηριότητα...αφού ανεχθήκαμε τα περσινά σου , σκέφτηκαν ...

Φίλε μου,αυτό που προτείνεις προϋποθέτει συναδελφικοτητα και αξιοπρέπεια ανάμεσά μας!Όταν εμείς οι ίδιοι δε σεβόμαστε,όχι το συνάδελφο,αλλά ούτε τον ίδιο μας τον εαυτό και τους γονείς μας που μας σπούδασαν και δουλευουμε π.χ. ένα φάκελο αυθαιρέτου για 300 ευρώ,τι ψάχνεις;Βρίσκουν και κάνουν...Έχουν διαλυθεί τα πάντα!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 λεπτά πριν, mechgiann said:

Κάποιος από Ηπειρο ή Δυτική Ελλάδα μπορεί να κάνει μια σύγκριση πέρυσι με φέτος πόση ώρα κράτησαν ανοιχτές αυτές οι περιφέρειες?

Καμια σχεση περυσι με φετος. Περυσι ειχε ανοιξει στις 8 περιπου το πρωι και ειχε μεινει απο οτι θυμαμαι μεχρι το βραδυ. Μετα ειχε βγει μια ανακοινωση οτι θα ξανανοιγε την αλλη μερα το πρωι. Αυτο συνεχιστηκε για καμποσες μερες. Το θεμα ειναι οτι τοτε μπορουσες να κανεις τα χαρτια σαν επιλαχων. Τωρα τιποτε. Εντωμεταξυ μου κανει εντυπωση οτι βγαζουν ΠΕΑ ετσι στο χαμο χωρις σχεδιο. Ποσοι μπορουσαν να κανουν τα χαρτια τους? Εγω πιστευω οτι ολη η δουλεια εγινε απο τις 11 μεχρι τις δυο παρα περιπου. Εκει οποιος ηταν μαγκας και σαινι και κ@λοφαρδος και ειχε αρκετους υπολογιστες εκανε δουλεια. Οι υπολοιποι τελος.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, didateo said:

Να κάνω μια ερώτηση γιατί δεν γνωρίζω από δίκτυα κλπ. Είναι λογικό που για κάποια διαστήματα το σύστημα κολλάει τελείως και για κάποια άλλα (δυστυχώς πολύ μικρά)  "τρέχει" κανονικά; Εξηγείται τεχνικά αυτό;

Ναι συνάδελφε. Έτσι λειτουργώ και εγώ τις τελευταίες 10 μέρες και δεν άνοιξε ακόμα η Περιφέρειά μου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.