Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Όπως τα λες, μηδενικό ποσό, ΑΦΜ δικό και λογαριασμό τράπεζας δικό σου. ΥΔ δεν χρειάζεται, το καταλαβαίνουν και το προχωράνε έτσι.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 λεπτά πριν, cve20126 said:

Βγήκε  ο προσωρινός οδηγός. 

Και οι αναβολές των ημερομηνιών 

https://www.b2green.gr/el/post/84522/exoikonomo-aftonomo-anakoinothike-i-anavoli-to-neo-chronodiagramma-prodimosiefsi-odigou

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει κάνει κανείς ακύρωση της αίτησης από το ΕΚΟ ΙΙ για να ενταχθεί στο Νεο Εξοικονομώ - Αυτονομώ ?
Στο σπίτι δεν έχει γίνει καμία μέχρι στιγμής παρέμβαση οπότε αξίζει λόγω μεγαλύτερης επιδότησης.
 

Αν ΝΑΙ, πόσο χρονικό διάστημα παίρνει για την οριστική έγκριση της ακύρωσης ? 
Κάποιος μηχανικός (όχι ο δικός μου) μου ανέφερε πως έχει 2 ίδιες περιπτώσεις που περιμένει για την οριστική ακύρωση από τον Σεπτέμβριο. Μου φάνηκε υπερβολικό μιας και σε παλιότερες ίδιες περιπτώσεις έκανε μερικές μόνο μέρες.

Ευχαριστώ !

Link to comment
Share on other sites

@Stavros_Ks Ενδιαφέρομαι και εγώ για το ίδιο ακριβώς θέμα. Λογικά θα παίρνει μόνο κάποιες μέρες για να οριστικοποιηθεί η ακύρωση (αν χρειάζεται έγκριση από το Πρόγραμμα για να γίνει η ακύρωση και δεν ολοκληρώνεται αυτόματα). 

Αν δεν απαντήσει κάποιος που να έχει κάνει τέτοια ακύρωση οπότε γνωρίζει εκ πείρας τι ισχύει, μπορείς να στείλεις ένα e-mail στο support.exο[email protected] ή να πάρεις τηλέφωνο στο 2106241829 και αν λάβεις απάντηση ενημέρωσε μας εδώ με ένα σχόλιο.

Tα ανωτέρω στοιχεία επικοινωνίας αφορούν το Εξοικονομώ-Αυτονομώ.

Για το Εξ. κατ' οίκον ΙΙ-β είναι τα [email protected] και 210-3000877. 

Edited by dadabook
Link to comment
Share on other sites

@dadabook και για όποιον άλλον ενδιαφέρεται, δείτε την απάντηση που πήρα απο την ομάδα του ΕΚΟ ΙΙ:

Παράθεση

 

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να ακυρώσετε την αίτηση θα πρέπει αυτή η ενέργεια αρχικά να γίνει από τον ωφελούμενο μέσα από το πληροφοριακό σύστημα και στην συνέχεια θα πρέπει να μας αποστείλετε Υπεύθυνη Δήλωση του ωφελούμενου σε μορφή pdf για την ενέργεια που αιτείται. Έπειτα θα μπορείτε να υποβάλλετε εκ νέου αίτηση σε επόμενο πρόγραμμα.

Στην διάθεση σας,

Από την ομάδα υποστήριξης

 

Η αναμενόμενη φυσικά αλλά δεν βλάπτει μια επιβεβαίωση !!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Καλημέρα, προσπαθώ να κλείσω μία αίτηση του Β κύκλου και μόλις περνάω τα στοιχεία του Β κύκλου στην πλατφόρμα μου βγάζει το μήνυμα

  • Δεν βρέθηκε το API Key ή δεν έχει πρόσβαση στο εν λόγω service

Το έχει συναντήσει κανείς;;; Ευχαριστώ...

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς τι γίνεται με τα προσαρτήματα των παλιών ΠΕΑ (δηλ. αυτών που δεν καταφέραμε να τους εισάγουμε στον προηγούμενο κύκλο); Προσπαθώ να κάνω προσαρτήματα για τα σενάρια και βγάζει σφάλμα. Εννοείται οτι τα παλιά ΠΕΑ δεν είναι πειραγμένα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.