Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όταν λέτε πως σας ζητάει στοιχεία για ενεργειακό στόχο κτλ κτλ βάλατε και στοιχεία ΠΕΑ?

Ναι κανονικά. Πέρασα και παρεμβάσεις, κλπ και στην οριστική υποβολή βγάζει αυτό το μήνυμα για την επίτευξη του στόχου.. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως όταν κάνω οριστική υποβολή βγάζει ένα παράθυρο "Έλεγχος πληρότητας στοιχείων'' αλλά κενό χωρίς να μπορώ να κάνω κάτι παρά μόνο να πατήσω ένα άκυρο. Τι είναι αυτό πάλι;

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... Ενα μπάχαλο... Εγώ στη 1 μονο που κατάφερα να περάσω μου βγάζει "Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των οικονομικών στοιχείων από το TAXIS" και τέλος......

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν πήρα πρώτα στο τηλέφωνο 2131513113 σε έναν υπάλληλο του υπουργείου και μου είπε ότι και αυτός δεν μπαίνει και επειδή άρχισα τα "καντήλια" με παρέπεμψε στον προιστάμενο του στο τηλέφωνο 2131513889

 

Πήρα εκεί τηλέφωνο το σήκωσε φυσικά η γραμματέας του με σύνδεσε μαζί του και όπως ήταν επόμενο δεν το σήκωσε. Και άρχισα να τα "λέω" στην γραμματέα του η οποία είπε οτι δεν ξέρει το θέμα και όταν την έκραξα οτι είναι γραμματέας του υπευθύνου του προγράμματος και δεν ξέρει το θέμα και τη ρώτησα αν μπήκε στη σελίδα απο το πρωί να δει αν λειτουργεί άρχιζε να φωνάζει και να λέει οτι της κάνω υποδείξεις και οτι η υπομονή έχει τα όρια της και μολις πήγα να αρχίσω τα "καντήλια" το έκλεισε

 

Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΤΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ!!!

 

Και να μην ξεχάσουμε και ένα μεγάλο ευχαριστώ στον Στασινο που ευχαρίστησε τον Σταθάκη

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Πήρα εκεί τηλέφωνο το σήκωσε φυσικά η γραμματέας του με σύνδεσε μαζί του και όπως ήταν επόμενο δεν το σήκωσε. Και άρχισα να τα "λέω" στην γραμματέα του η οποία είπε οτι δεν ξέρει το θέμα και όταν την έκραξα οτι είναι γραμματέας του υπευθύνου του προγράμματος και δεν ξέρει το θέμα και τη ρώτησα αν μπήκε στη σελίδα απο το πρωί να δει αν λειτουργεί άρχιζε να φωνάζει και να λέει οτι της κάνω υποδείξεις και οτι η υπομονή έχει τα όρια της και μολις πήγα να αρχίσω τα "καντήλια" το έκλεισε

 

από μηχανικοί γινήκαμε καντηλανάφτες

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Εμένα γράφει στο πάνω μέρος:

 

  • Το IP του Host Server από τον οποίο έγινε η κλήση δεν ανήκει στη λίστα εξουσιοδοτημένων IPs

 

Τα ίδια και δεν φτιαχνει με ανανεωση..

Εχεις static IP μήπως?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.