Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Μαγκες εχει προσφορα το efood με 1+1 δωρο. 

Αναζητώ συνάδελφο για να μοιραστώ την ευκαιρία ζωής.

Καθώς και σήμερα μπηκαμε μεσα...

 

Α ρε Αλέξη και Χρησταρα καλά μας κανετε... 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Προς τους συναδέλφους άλλων Περιφερειών:

Καλό είναι να μην το φορτώνουμε σήμερα να μπορούν να κάνουν τη δουλειά τους οι συνάδελφοι που τους αφορά.

Προσωπικά δοκίμασα να μπω μόνο ως σύμβουλος στις 12:00 με 13:00 αφήνοντας τη σελίδα το πρωί για να μπουν οι υπόλοιποι.

Ανεπιτυχώς βέβαια καθώς δε συνδέθηκα ποτέ (δε μπορώ να επιβεβαιώσω το mail).

 

EDIT:

To "Δοκιμάστε να συνδεθείτε αργότερα" μόνο διαφάνεια δε δείχνει εάν κάποιος άλλο είναι συνδεδεμένος μέσα.

Edited by Sw0rdf1sh
Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι απ το Συνήγορο του πολίτη μου είπαν ότι αναμένουν να γίνουν πολλές οι αιτήσεις παραπόνων για να παρέμβουν.


Αν θέλετε κάντε c-p και καταγγελία το παρακατω ή κάποιο αντίστοιχο κείμενο:


Καταγγέλω τη διαδικασία του πληροφοριακού συστήματος "Εξοικονομώ κατ οικον". Απ' το πρωί προσπαθώ να μπω στο σύστημα κ δεν τα καταφέρνω. Το σύστημα δεν προχωράει την αίτηση μου, με συνέπεια την πολύωρη ταλαιπωρία μου και την εξαθλίωση μου ως επιστήμονα δεύτερη φορά. (Η προηγούμενη ήταν στις 12/03)


Απαιτώ να πληρωθούν από το υπουργείο οι ώρες που σπατάλησα, χωρίς λόγο σε 1 σύστημα που βρίσκεται υπό κατάρρρευση!


 


 


Σελίδα συνειγόρου:   https://www.synigoro...upobolianaforas


  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

"Έλεγχος Πληρότητας Στοιχείων" κατά τις 12 έκανε loading κανά 40λεπτο και τίποτα. 

 

Προσπαθώ τώρα πάλι και τα ίδια...

 

Συμβαίνει και σε άλλον αυτό?

Link to comment
Share on other sites

SOS: κατά λάθος έβαλα ότι το ακίνητο αποκτήθηκε μετά τη δήλωση, έκανα έλεγχο και με προχώρησε.
Τώρα μου το έχει κλειδώσει. Πώς το αλλάζω?

Link to comment
Share on other sites

Συνάδελφοι απ' ότι φαίνεται το σύστημα λειτουργεί καλά για κάποιους. Για ποιούς άγνωστο:

Διαβάστε εδώ το άρθρο και ο καθένας κρίνει.

 

Συμφωνα με δημοσίευμα της "Εφημερίδας των Συντακτών", παρά την κυβερνοεπίθεση που δέχθηκε η ηλεκτρονική πλατφόρμα την περασμένη Τρίτη, με αποτέλεσμα να τεθεί εκτός λειτουργίας, 335 ενδιαφερόμενοι κατάφεραν να ενταχθούν στο σύστημα και από αυτούς οι 32, σχεδόν το 10%, έχουν ήδη εξασφαλίσει την είσοδό τους στο επιδοτούμενο πρόγραμμα «Εξοικονόμηση κατ' οίκον ΙΙ». Εχει ενδιαφέρον ότι οι λίγοι τυχεροί καλύπτουν και τις 13 περιφέρειες, με την Αττική και την Κεντρική Μακεδονία να φιγουράρουν στις δύο πρώτες θέσεις, καθώς σε αυτές βρίσκεται το 52% των οικοδομών της χώρας.

 

32 άτομα εγκρίθηκαν την προηγούμενη Τρίτη. Μας δουλεύουν;

Edited by Sw0rdf1sh
Link to comment
Share on other sites

Όταν υπάρχουν συνιδιοκτητες, σαν ΑΤΑΚ βάζουμε του καθενός ή του ωφελουμένου? Ρωτάω επειδή για το ίδιο ακίνητο το ΑΤΑΚ είναι διαφορετικό από Ε9 σε Ε9

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.