Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με τα λίγα από Η/Υ δίκτυα servers κλπ που γνωρίζω μου κάνει τρομερή εντύπωση αυτό το ατελείωτο Loading στην διαδικασία οριστικής υποβολής και συγκεκριμένα στον έλεγχο πληρότητας στοιχείων.

Από τον χρήστη δέχεται απλά μια εντολή και μετά όλα γίνονται στους δικούς τους servers. Για ποιο λόγο αυτή η καθυστέρηση; 

Κατανοητό να μπλοκάρει το σύστημα με τόσες προσπάθειες εισόδου αλλά στην φάση αυτή η επεξεργασία γίνεται εσωτερικά και σου απαντά. 

Η καθυστέρηση σε αυτή την τελική φάση γεννά απορίες εύλογες...

Edited by alej
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έβαλα στοιχεία ταυτότητας με αριθμούς και γράμματα και τα στοιχεία επιβεβαιώθηκαν κανονικά από ΑΑΔΕ

 

 

 

το κουμπάκι "ελεγχος πληρότητας στοιχείων" είναι απενεργοποιημένο, δε μπορώ να το κλικάρω. Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα;

Edited by tapam77
Link to comment
Share on other sites

Οταν έχουμε διαμέρισμα με σύσταση Ο.Ι. και το εμβαδό είναι καθρο 90 τμ και μεικτό 100 τμ, ενώ στο Ε9 και στην ΔΕΗ και στο Ε1, έχει δηλωθεί εμβαδό=100, αλλά το ΠΕΑ έχει γίνει για 90 τμ υπάρχει πρόβλημα απόρριψης της αίτησης ?

Ουσιαστικά το σπίτι είναι νόμιμο αλλά ο ιδιοκτήτης έχει δηλώσει τα μικτά τετραγωνικά (τα οποία είναι περισσότερα από τα πραγματικά ), όμως υπάρχει διαφορά μεγαλύτερη των 7 τετραγωνικών μεταξύ Ε9 και ΠΕΑ.

Link to comment
Share on other sites

αξίζει να περιμένουμε το loading, οριστικοποιείται κάποια στιγμή. Επίσης ενώ έχω εισάγει όλα τα στοιχεία και του Παραρτήματος 3 δεν μου τσεκάρει τα συγκεκριμένα εικονίδια, κάνω κάτι λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.