Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Παιδιά,

μπήκε κανένας σε διαδικασία βεβαίωσης ταυτοποίησης ακινήτου από οικείο ΟΤΑ;

Ξέρουμε διαδικασία και πόσες μέρες χρειάζονται περίπου; 

Αίτηση σε ΚΕΠ, απάντηση σε 2 εργάσιμες (Μιλάμε για Οδό, αριθμό - Δήμος Χανίων)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Fade 2Black και εμένα έτσι είναι χωρίς να έχω κάνει τίποτα....

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

Ρε φίλε ξέρεις τι φταίει; Εγώ κάπου πήγα πριν και ανέβασα το έντυπο παρεμβάσεων στα δικαιολογητικά και μάλλον για αυτό δεν το παίρνει, επειδή δεν έγινε βήμα βήμα η αίτηση. Λογικά πρέπει να βάλεις πρώτα το ΠΕΑ καιμετά το έντυπο.... Το θέμα έιναι ότι δεν μπορώ να κατεβάσω το έντυπο τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά λύστε μου μία απορία γιατί θα τρελαθώ..δεν μ'αφήνει να προχωρήσει δικιά μου αίτηση λόγω Μη επίτευξης ενεργειακού στόχου!!!!Και η κλάση που ανέβηκε το ακίνητο μετά τις 2 παρεμβάσεις είναι Α+ (πραγματικά κι εγώ απόρησα) από Ε! Δεν είναι δυνατόν να μη πετυχαίνετε 70% εξοικονόμηση..

Επίσης μου δημιούργησε θέμα με το έντυπο παρεμβάσεων αλλά δ γράφει γιατί ακριβώς..

Έτυχε και σε κάποιον ακόμη? 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχει σχέση με αυτό γιατί εγω πήγα να την κάνω βήμα-βήμα, αλλά δεν μπορώ να κάνω τίποτα.......ουτε παρεμβάσεις ούτε ΠΕΑ

Δεν ξέρουμε κανα τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

ΒΗΜΑ 3 ΣΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΝΩ ΤΙΣ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΙΚ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Edited by chl17n
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά λύστε μου μία απορία γιατί θα τρελαθώ..δεν μ'αφήνει να προχωρήσει δικιά μου αίτηση λόγω Μη επίτευξης ενεργειακού στόχου!!!!Και η κλάση που ανέβηκε το ακίνητο μετά τις 2 παρεμβάσεις είναι Α+ (πραγματικά κι εγώ απόρησα) από Ε! Δεν είναι δυνατόν να μη πετυχαίνετε 70% εξοικονόμηση..

Επίσης μου δημιούργησε θέμα με το έντυπο παρεμβάσεων αλλά δ γράφει γιατί ακριβώς..

Έτυχε και σε κάποιον ακόμη?

Και σε εμένα το εμφάνισε σε αίτηση που έπιανα το στόχο αλλά είχε θέματα με το Ε9.

Διόρθωσα το Ε9 αλλά δεν κατάφερα έκτοτε να υποβάλλω. Θεωρώ ότι το λάθος για επίτευξη του ενεργειακού στόχου μάλλον δεν είναι αληθινό και σχετίζεται με άλλα σφάλματα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΒΗΜΑ 3 ΣΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΕΝΩ ΤΙΣ ΕΧΩ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΙΚ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΟΔΗΓΟΣ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ.ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ?

Το ιδιο και εγώ...Πατάω οριστική υποβολή αλλά με αφήνει με το κυκλάκι που γραφει loading!

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα το εμφάνισε σε αίτηση που έπιανα το στόχο αλλά είχε θέματα με το Ε9.

Διόρθωσα το Ε9 αλλά δεν κατάφερα έκτοτε να υποβάλλω. Θεωρώ ότι το λάθος για επίτευξη του ενεργειακού στόχου μάλλον δεν είναι αληθινό και σχετίζεται με άλλα σφάλματα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Διόρθωσες το Ε9 σήμερα? ε λογικά δεν έχει ενημερωθεί το σύστημα ε?

Link to comment
Share on other sites

Ολοκληρα το σταδιο 2 , και δεν μου βγαζει επιλογη για να συνεχισω στο 3 , μου βγαζει :

 

  • 1. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ωφελούμενου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των οικονομικών στοιχείων από το TAXIS
  • 2. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Στοιχεία Ακινήτου : Δεν έχει γίνει επιβεβαίωση των στοιχείων από το TAXIS
  • 3. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Παρακαλώ ελέγξτε τα στοιχεία των συγκυρίων
  • 4. Βασικά Στοιχεία Αίτησης : Συνεργαζόμενη Τράπεζα : Δεν έχει επιλεγεί η επιθυμητή τράπεζα   

περιμενω επιβεβαιωση απο το ΤΑΧΙS ή κολλησε , ή κατι δεν εχω κανει σωστα ???

Συγκυριοι δεν υπαρχουν , τραπεζα δεν θα χρειαστει !

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.