Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Έχω και ακόμη μία δήλωση που ο κύριος χώρος είναι 113 και το υπόγειο είναι 45.. στο ΠΕΑ έχω δηλώσει 113 ωφέλιμη και 158 συνολική... 

Στο πεδίο του συστήματος Επιφάνεια κύριων χώρων ακινήτου * λοιπόν δε πρέπει να βάλω το 113?? Γιατι υποψιάζομαι οτι αν το βάλω θα με πετάξει εκτός πάλι... 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Με τα εταιρικα ΑΦΜ για συμβουλος εργου τι γινεται?Μπορουμε να μπουμε με τα ατομικα ΑΦΜ αν και κραταμε βιβλια της επιχειρησης οχι ατομικα..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μήνυμα σας το βγάζει προφανώς και σε εσάς.

 

''Επιλέξτε την κάθε καρτέλα που δεν είναι πλήρως ενημερωμένη (δεν έχει ) στο μενού «Ενέργειες» και καταχωρήστε - συμπληρώστε τα κενά πεδία''

 

Μόνο όμως το ''Βασικά στοιχεία αίτησης'' έχει ✓ τα άλλα δεν έχουν αλλά ούτε και κάποιο μήνυμα σφάλματος.

Καμία ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στον υπολογισμό του προϋπολογισμού υπολογίζει ως μέγιστο ποσό σύμβουλου έργου 220,44 και οχι 248 όπως αναφέρει ο οδηγός του προγράμματος? Έχει τύχει σε κανέναν άλλον? Επίσης και στα δου ΠΕΑ το συνολικό ποσό είναι λιγότερο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το μήνυμα σας το βγάζει προφανώς και σε εσάς.

 

''Επιλέξτε την κάθε καρτέλα που δεν είναι πλήρως ενημερωμένη (δεν έχει ) στο μενού «Ενέργειες» και καταχωρήστε - συμπληρώστε τα κενά πεδία''

 

Μόνο όμως το ''Βασικά στοιχεία αίτησης'' έχει ✓ τα άλλα δεν έχουν αλλά ούτε και κάποιο μήνυμα σφάλματος.

Καμία ιδέα;

Και μένα έτσι είναι μία αίτηση που έχω και συνάδελφοςμου είπε πως έκανε οριστική υποβολή έτσι... Χωρίς τικ παντού δλδ

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Σε επικοινωνία με το Υπεν μου είχαν αναφέρει ότι χρειάζεται βεβαίωση από ΟΤΑ 

 

Το ερωτημα ειναι ομως αν θελει να ειναι ομοια της ΟΑ-παρουσας καταστασης ή Ε9-ΠΕΑ-παρουσα κατασταση. Γιατι αν ισχυει το 2ο ειμαιστε οκ, αλλα αν ισχυει το 1ο, δυσκολα τα πραγματα... (θα παρει ο πελατης αριθμο υπαγωγης 3-4 μερες μετα...)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.