Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Συναδελφοι στα παραρτηματα ( III οι τιμες μπαινουν με ΦΠΑ ? ) θελει υπογραφες και σκαναρισμα ή ειμαστε κομπλε οτι μπηκαμε με τους κωδικους του TAXIS ???

 

ναι θελει υπογραφες, το λεει ξεκαθαρα

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγω εχω μια αιτηση ετσι. Και μαλιστα ενω ενω εχω επιλεξει μονοκατοικια γραφει οτι στο σταδιο 3 αιτηση πολυκατοικιας???

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν να έχουν μπεί σε όλα τικ, και ενώ έχει βάλει μεμονωμένο διαμέρισμα να γράφει αίτηση πολυκατοικίας, και να  μην αφήνει να καταχωρήσεις ούτε ΠΕΑ όυτε παρεμβάσεις? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν να έχουν μπεί σε όλα τικ, και ενώ έχει βάλει μεμονωμένο διαμέρισμα να γράφει αίτηση πολυκατοικίας, και να  μην αφήνει να καταχωρήσεις ούτε ΠΕΑ όυτε παρεμβάσεις? 

 

Και εγώ έτσι είμαι γ***** την καταδίκη μου...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ναι sittron και liakos, σε εμενα

Και έχεις καμμία ιδεά γιατί? Μου το έχει αναφέρει και αλλός οτι του συνέβει!!! Στα στοιχεία λέει μεμονωμένο διαμέρισμα αλλα λεει 3ε πολυκατοικία!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ ΟΜΩΣ...ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΗΜΑΤΟΣ 3 Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΙΚ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ?

δοκίμασε να κάνεις αποθήκευση στα tabs ένα-ένα όπου σου δίνει την επιλογή

Link to comment
Share on other sites

ετσι ακριβως... Δεν υπάρχε και ίχνος βοήθειας ρε γμτ από πουθενά.. Που να ρωτούσαμε;

 

Αν κάναμε νέα αίτηση για τον ίδιο ωφελούμενο τι γίνεται;

Edited by Fade2Black
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.