Μετάβαση στο περιεχόμενο

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Εγω παω να κανω νεα αιτηση για το ιδιο διαμερισμα... δεν φταιω εγω που το μετετρεψε μονο του σε "υπαγωγη πολυκατοικιας" κ τα εχει ολα τσεκαρισμενα!!!

γιολο 

Την δέχεται την νέα αίτηση?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω παω να κανω νεα αιτηση για το ιδιο διαμερισμα... δεν φταιω εγω που το μετετρεψε μονο του σε "υπαγωγη πολυκατοικιας" κ τα εχει ολα τσεκαρισμενα!!!

γιολο 

Το ίδιο έκανα κ μου κόλλησε!

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ ΟΜΩΣ...ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΙΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΤΟΥ ΒΗΜΑΤΟΣ 3 Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΙΚ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΥΠΟΒΟΛΗ?

Και σε μένα τα ίδια ... ώρες τώρα ... 

Πήρα τηλ και μου είπαν οτι δε ξέρουν τι πρέπει να κάνω , γιατί δεν έχουν μπροστά τους το πληροφοριακό σύστημα

(Τι να πω .. ???!!! Σηκώνω τα χέρια ψηλά ... Επίσης κάτι για τον ενεργειακό στόχο μου έλεγαν οτι πρέπει να δηλώσω το % ποσοστό εξοικονόμησης ... Και τους είπα οτι τα στοιχεία του ΠΕΑ τα τραβάει αυτόματα ... Ααα ΟΚ μου απάντησαν .. Οποτε απο όλα αυτά καταλαβαίνω οτι στο help desk ιδέα δεν έχουν  )

Link to comment
Share on other sites

Έχω τύπο αίτησης: "Μεμονωμένο Διαμέρισμα" και Κατάσταση: "03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή".....

 

Και δεν μπορώ να διαγράψω αίτηση... Λαλαλαλαλαλα

 

Και εγώ το ίδιο πρόβλημα. Πρέπει να ισχύει για όλους. Έστειλα μήνυμα και στο helpdesk από το πρωί αλλά τπτ. Αλήθεια έχει απαντήσει σε κανέναν το helpdesk???

Link to comment
Share on other sites

Εγω παω να κανω νεα αιτηση για το ιδιο διαμερισμα... δεν φταιω εγω που το μετετρεψε μονο του σε "υπαγωγη πολυκατοικιας" κ τα εχει ολα τσεκαρισμενα!!!

γιολο 

 

Για  πες αν το δέχτηκε

 

Έχω τύπο αίτησης: "Μεμονωμένο Διαμέρισμα" και Κατάσταση: "03.ε Αίτηση πολυκατοικίας σε προσωρινή υποβολή".....

 

Και δεν μπορώ να διαγράψω αίτηση... Λαλαλαλαλαλα

 

...........  :sad:

Link to comment
Share on other sites

οι φωστήρες αντί να βάλουν δοκιμαστικά την πρώτη μέρα μία μόνο περιφέρεια (και αυτή με μειωμένη ανάγκη λόγω γεωγραφικής θέσης για ενεργειακή αναβάθμιση) πήγαν και μου βάλανε πρώτη μέρα σχεδόν όλη τη Β.Ελλάδα με μια πλατφόρμα που δεν πρόκειται να δουλέψει σωστά ούτε με 10 παρατάσεις. Η κίνηση αναμενόμενη, όλη τη προηγούμενη και προ-προηγούμενη βδομάδα στην Μανουσογιαννάκη και στην πολεοδομία Καλαμαριάς που πήγα αρκετές φορέ γινόταν χαλασμός για αντίγραφα φακέλων..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.