Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Ορίστε μια οριστικά υποβληθεισα αίτηση μου. Δεν υπάρχει επιλογή για ακύρωση. ade41a3aab294543c97cae66374fd3bb.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι το δικό μου είναι 3α και μαλιστα απο μονοκατοικια εγινε αιτηση πολυκατοικιας, οπως διαβασα οτι συνεβη σε πολλους. Στο ιστορικο απλα φαινεται σαν 4 βημα πριν την οριστικη υποβολη. Παρ ολα αυτά και παλι δε φαινεται να υπαρχει τροπος ακυρωσης.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Οτι έχει κολλήσει amalama. Μου το έβγαζε και μένα το πρωί και μετά ξεκόλλησε από μόνο του. Πιθανόν να έχει να κάνει και με την έγκριση από ΑΑΔΕ.... Με υπομονή θα το ξεπεράσεις αυτό το βήμα

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ΣΕ 2 ΑΙΤΗΣΕΙΣ μου τσέκαρε τα πάντα όλα δίχως να έχω περάσει έντυπο παρεμβάσεων και είναι σαν ολοκληρωμένες και οι 2! ΕΛΕΟΣ! έχει συμβεί και σε άλλο? τί γίνεται σε αυτή τη περίπτωση???

μονο εγω την επαθα???

Link to comment
Share on other sites

Συνέβη και σε μένα! Υποθέτω συνέβει σε πάρα πολλούς συναδέλφους! 

Εσεις πώς το χειριστήκατε? γιατί προσωπικά έχω 2 περιπτώσεις, Η μία έγινε από πελάτη μου καθώς έκανε μόνος του την αρχική αίτηση και η άλλη από εμένα. Και αντε ο ένας που την εκανε μονος του ΟΚ..ο αλλος που το εκανα εγω τι του λεω τωρα?

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες μου σχετικά με το σημερινό μπάχαλο, δύο εξ αυτών μου εξέφρασαν την επιθυμία τους να μην προχωρήσω στην τελική αίτηση, φοβουμενοι με το τι θα γίνει στους τελικούς ελέγχους. Δηλαδή οι κύριοι του υπουργείου αντί να ανοίξουν τον δρόμο για το πρόγραμμα, αυτοί γεμίζουν τον κόσμο με αβεβαιότητα

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε μια οριστικά υποβληθεισα αίτηση μου. Δεν υπάρχει επιλογή για ακύρωση. ade41a3aab294543c97cae66374fd3bb.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

στο πρώτο κελί δίνει πλεον Αρ. πρωτοκόλλου για την υποβληθείσα δήλωση ή παραμένει ο κωδικός που είχαμε μέχρι το στάδιο 3? μου κάνει εντύπωση που στο προτελευταίο κελί δεν αναγράφει την ώρα υποβολής αλλά την ώρα καταχώρησης της δήλωσης  (εκτός και αν 8.15 είναι ο χρόνος της τελικής υποβολής και μπερδεύομαι)

Link to comment
Share on other sites

Α) Τι πιθανοτητες υπάρχουν να εχουν τελειωσει τα λεφτα και να μην κανει οριστικη?

Β) Αν ειναι τεχνικο προβλημα δεν πρεπει να υπαρξει ενημέρωση? Πως θα εξασφαλιστει το αδιαβλητο?

Γ) Με τα εταιρικα ΑΦΜ συμβουλου εβγαλε κανείς ακρη. Αν γινει οριστικη θα μπορει να επιλεγει μετα ο συμβουλος?

Link to comment
Share on other sites

Έπειτα από τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες μου σχετικά με το σημερινό μπάχαλο, δύο εξ αυτών μου εξέφρασαν την επιθυμία τους να μην προχωρήσω στην τελική αίτηση, φοβουμενοι με το τι θα γίνει στους τελικούς ελέγχους. Δηλαδή οι κύριοι του υπουργείου αντί να ανοίξουν τον δρόμο για το πρόγραμμα, αυτοί γεμίζουν τον κόσμο με αβεβαιότητα

 

εμένα ένας πριν από λίγο όταν του είπα ότι ακόμα δεν κατάφερα να υποβάλω δήλωση μου είπε ότι πλέον έχει και την προσφορά που του ζήτησα πριν 15 μέρες για τον λέβητα αερίου...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.