Μετάβαση στο περιεχόμενο
Newsletter: Ημερήσια τεχνική ενημέρωση από το Michanikos.gr ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

Κι εγώ την έπαθα έτσι... Έχω στείλει 2-3 μηνύματα στο Helpdesk από ώρες πριν και τίποτα... Τι κάνουμε τώρα?

 

Ακολουθουμε την μεθοδο του υπουργού..

 

Ζητάμε συγγνώμη και ρίχνουμε το φταίξιμο στο κακόβουλο λογισμικό

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς πως υπολογίζω την υπολογιζόμενη ετήσια εξοικονόμηση πρωτογενούς ενέργειας  που ζητά το παράρτημα ΙΙΙ?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, η μητέρα μεταβιβάζει το διαμέρισμα το 17 στην κόρη πλήρη παραχώρηση και κόρη την αφήνει για οίκηση εφόρου ζωής. Στο Ε9 και τον 2 για το 2017 φαίνεται ότι είναι 1 δηλαδή Πλήρη. Το θέμα όμως είναι ότι η μητέρα το έχει σαν κύρια κατοικία οπότε πρέπει να την δηλώσω. Στο πεδίο με τα ποσοστά αν βάλω την κόρη Π.Κ. με 100% την μητέρα μετά πώς την δηλώνω?

Έχει στην ουσία δικαίωμα ? ή είναι πρόβλημα απο το σύστημα καθώς και οι δύο το δηλώνουν Π.Κ. ?

Μήπως τελικά να γίνει η αίτηση στην μητέρα να ξεμπερδεύω?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πως υπολογίζω την υπολογιζόμενη ετήσια εξοικονόμηση πρωτογενούς ενέργειας που ζητά το παράρτημα ΙΙΙ?

Τη γραφει στη 2η σελίδα του πεα. Εννοείται ότι έχεις βάλει σενάριο στο πεα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

αυτο παλι τι είναι???? για να μην αγχωθειτε αυτο εγινε το πρωι απλως τωρα το προσεξα! νομιζα οτι απλως ειχα παρει πρωτοκολλο

 

αυτο παλι τι είναι???? για να μην αγχωθειτε αυτο εγινε το πρωι απλως τωρα το προσεξα! νομιζα οτι απλως ειχα παρει πρωτοκολλο29425703_10216099720514741_3913840973418

μηπωσ σημαινει οτι τωρα μπορει ο ωφελουμενοσ να παει  να παρει αγγριση δανειου?

Link to comment
Share on other sites

Glitch του συστήματος είναι. Η επιλογή για λήψη δανείου θα ανοίξει αρκετά αργότερα

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά πρέπει να γράψεις 25% ΨΚ στον ιδιοκτητη και 25 % επικαρπια στην μητέρα, (οπότε οι δυο τους έχουν το υπόλοιπο 25 /% ΠΚ) και άρα συμπληρώνεται 100% ΠΚ. μαζί με το 75 ΠΚ % του ιδιοκτητη. Δες λίγο στο Ε9 μήπως δεν είναι σωστά περασμένοι οι κωδικοι ιδιοκτησίας : 1 για ΠΚ 2 για ΨΚ και 3 για επικαρπια ( και καλου κακου έλεγξε και ΑΤΑΚ παλι ).

Το εκανα εγω αυτο και δεν το δέχεται

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα.... Ακύρωσα αίτηση στο στάδιο 3.... Ξαναπερνάω στοιχεία και στο ΠΕΑ μου λέει: "Ο Α.Α. Πιστοποιητικού Ενεργειακής Απόδοσης (ΠΕΑ) έχει ξαναχρησιμοποιηθεί. Παρακαλώ ελέγξτε τον." χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.