Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αποτελεί πρόταση πολυκατοικίας? Και έμενα μου έστειλαν το ίδιο μνμ και διαπίστωσα πως οι παρεμβάσεις δεν είχαν περαστεί στα διαμερίσματα.

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια μερα ταλαιπωριας...ειναι τουλαχιστον απιστευτοι....μονο τα τηλεφωνα που δεχόμαστε απο τους πελατες τι γινεται και τι γινεται ολη την ωρα αρκουν....αυτο που ζουμε πλεον δεν ξερω πως να το χαρακτηρίσω... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Αποτελεί πρόταση πολυκατοικίας? Και έμενα μου έστειλαν το ίδιο μνμ και διαπίστωσα πως οι παρεμβάσεις δεν είχαν περαστεί στα διαμερίσματα.

Εμένα το έκανε σε μονοκατοικία

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ προτιμώ να είναι κλειστό και να μην μπαίνει κανείς παρά νανιώθω ηλίθιος που δεν καταφέρνω να ολοκληρώσω μια αίτηση ενώ ακούω οτι άλλοιτα κατάφεραν. Όπως πολύ σωστά έγραψς και συνάδελφος ο Τσακ Νόρις έχει πάρει και την επιχορήγηση....Όλοι οι άλλοι απλά προσπαθούμε..

Θεϊκό ....κι Συμφωνώ 100%

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

αλλη μια μερα ταλαιπωριας...ειναι τουλαχιστον απιστευτοι....μονο τα τηλεφωνα που δεχόμαστε απο τους πελατες τι γινεται και τι γινεται ολη την ωρα αρκουν....αυτο που ζουμε πλεον δεν ξερω πως να το χαρακτηρίσω... 

Να το χαρακτηρίσεις ως bulling και οχι μονο απο τους πελατες αλλα απο το ιδιο το κρατος το οποίο σε χαρακτηρίζει μαλακα που δεν μπορεσες να μπεις στο συστημα του την στιγμη που κατατεθεικαν 500 αιτησεις. Δηλαδη την επιλογη την κανει ο κομβος του δικτύου για το αν μια αιτηση καταχωρηθει ή οχι.

Link to comment
Share on other sites

Το έστειλα στον πρόεδρο του ΤΕΕ με μειλ. Πρέπει να στείλουμε μαζικά για κουνηθεί επιτέλους το ΤΕΕ.

 

Καλημέρα 

 
Κύριε Πρόεδρε, 
 
Προφανώς έχετε αφουγκραστεί την αγανάκτηση των συναδέλφων σας απέναντι σε αυτή την απάνθρωπη διαδικασία του εξοικονομώ. Μετά από την λαίλαπα της όλης διαδικασίας, ήρθε χθες ως  αποκούμπι η ανακοίνωση του υπουργείου για ομαλή λειτουργία. Πρέπει να προστατέψετε όλους τους συναδέλφους απέναντι στην ανεύθυνη διοίκηση του υπουργείο αλλά και απέναντι στους πελάτες μας. Αυτό πρέπει να γίνει με δημόσιες τοποθετήσεις στα ΜΜΕ και όπου αλλού νομίζετε για να τελειώνει το μαρτύριο της σταγόνας.
 
Με εκτίμηση,
Link to comment
Share on other sites

2131513865 μου εδωσαν αυτο το τηλεφωνο που ειναι απο την επιτελικη δομη ΕΣΠΑ ΥΠΕΝ. Τζιφος

 

Παίρνω σε αυτό το τηλέφωνο εδώ και ένα μήνα, μιας και το είχα βρει στη σελίδα του πρώτου εξοικονομώ: Για περισσότερες πληροφορίες http://exoikonomisi.ypeka.gr ή στο τηλ. 213-1513865 (Δευτέρα με Παρασκευή 8:00πμ - 16:00μμ).Το  έχει εδώ http://www.ypeka.gr/?tabid=526 . Πίστεψέ με, δεν το σήκωσε ΠΟΤΕ ΚΑΝΕΙΣ!

 

Χθες μου έδωσαν και το τηλέφωνο 2131513870-2 που είναι η γραμματεία του ΥΠΕΝ, για να παραπονεθώ που δεν μπορώ να επικοινωνήσω με το helpdesk. Εκεί το σήκωσαν και μου είπαν πως φταίει η ΑΑΔΕ που πέφτει το ΠΣ, ενώ εγώ ρωτούσα γιατί και πώς θα κάνω αίτηση για ακίνητο που αποκτήθηκε πρόσφατα (άλλα ρωτούσα, σε άλλα μου απαντούσαν). Έπειτα μου έδωσαν κι εμένα το μαγικό νούμερο 2131513865 και μάντεψε- κατειλημμένο μέχρι και τις 18.00 που έκανα την τελευταία προσπάθεια.

 

Καλημέρα σας :sad:  :sad:  :sad:  

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.