Μετάβαση στο περιεχόμενο
Ακολουθήστε τη νέα μας σελίδα στο Facebook! ×

Πληροφοριακό Σύστημα Εξοικονόμηση Κατ’ Οίκον ΙΙ


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εκεί τι πιστεύετε ότι πρέπει να βάλουμε τα τμ που γράφει το έντυπο της άδειας στη δεύτερη σελίδα και έχει και το κλιμακοστάσιο ή τα τμ του διαμερίσματος μόνο; Γιατί εγώ νομίζω το δεύτερο μόνο...

Κι εγώ το ίδιο πιστεύω. Αν είναι να βάζουμε τα συνολικά τετραγωνικά της άδειας τότε για διαμέρισμα θα πρέπει να βάζουμε τα τμ όλης της πολυκατοικίας;

Link to comment
Share on other sites

Εκεί τι πιστεύετε ότι πρέπει να βάλουμε τα τμ που γράφει το έντυπο της άδειας στη δεύτερη σελίδα και έχει και το κλιμακοστάσιο ή τα τμ του διαμερίσματος μόνο; Γιατί εγώ νομίζω το δεύτερο μόνο...

Εγω εχω καταληξει σε όλα να βαλω αυτα που βρηκα απο το ενεργειακό και να τα συγκρινω με το Ε9 εαν ειμαι πανω απο 7 πανω η κατω τοτε υπάρχει προβλημα.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Το χειροτερο ειναι οτι πρεπει να εξηγουμε γιατι δεν μπηκαν αυτοι και μπηκαν οι αλλοι 500 που ανακοινωθηκαν...με ρωτησε το πρωι μια πελατισσα εμεισ γιατι δεν μπηκαμε?τι να της πω τωρα μου λετε?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

άσχετο αλλά μια δήλωση που προσπάθησα να κάνω χθες στα γενικά στοιχεία εκεί που έκανα επιλογή περιφέρεια,νομό κτλ στους δήμους είχε τον Καποδιστριακό και όχι τον Καλλικρατικό,έτσι είναι σ'όλους;

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα και εγώ email στο ΤΕΕ.. παιδιά πλέον έχει ξεφύγει η κατάσταση. Πρέπει όλοι να πιέσουμε τουλάχιστον να ενημερωθεί ο κόσμος!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε προκειμένου να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε κάποιο σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Κάντε μια δωρεάν εγγραφή στην κοινότητά μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφή νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Εάν έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

×
×
  • Create New...

Σημαντικό

Χρησιμοποιούμε cookies για να βελτιώνουμε το περιεχόμενο του website μας. Μπορείτε να τροποποιήσετε τις ρυθμίσεις των cookie, ή να δώσετε τη συγκατάθεσή σας για την χρήση τους.